Honda VTX 1300 (2003)

Vlastník ACE_KV
Vloženo 16.4.2015
Aktualizováno 12.6.2016

Celou zimu jsem vybíral až jsem si vybral. Myslím, že dobře.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - Obrovský výběr motorek dovezených zejména z Belgie a Holandska. Ochotný vstřícný prodejce.

Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic: nenašel jsem žádného Draka který by mi padl na první pohled do oka
Yamaha XV 1600 WildStar: Jednu jsem si vybral, ale prodali mi ji před nosem
Honda F6C Valkyrie : Jediná co se mi líbila byla za příliš vysokou cenu kterou jsem si nemohl dovolit
Yamaha XVZ 1300 Royal Star Venture: Příliš dlouho jsem se rozhodoval mezi Honda VTX a Venture až byla pryč.
Honda VTX 1800: Nenašel jsem žádnou , která by mi ťukla do nosu
Suzuki VS 1400 Intruder: Mám Intrudera 600 a 1400 je hodně podobná a tak jsem se rozhodl pro změnu
Triumph Rocket III Classic: Vyšší cena než jsem měl na kontě
Harley Davidson FLHE 1340 Heritage: Byl to jen sen, na který jsem neměl LOVE :-)

První dojmy - Je prostě nádherná. Hned při prvním výjezdu jsme si rozuměli. Zatím k ní nemám výhrady

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že je to už dospělý mytocykl pro velký kluky.

Doplňky na motorce - Velké padáky, velké plexi, přídavná světla, brašny.

Už delší dobu jsem chtěl alespoň "TUPLÁK" a celou zimu jsem vybíral ten správný stroj. Tahle Kráska mi padla do oka a tak ji mám doma.

Hned jak jsem ji přivezl domů, nechal jsem vyměnit provozní náplně a sotva vysvitlo sluníčko, už jsem ji zkoušel. Jede, brzdí, výborně se vede i v ostřejších zatáčkách. Zatím jsem najel jen pár kilometrů, ale jsem fakt rád že moje volba padla na VTX.
Těším se na dlouhé výjezdy, jakmile to počasí dovolí.

Smrža
Smrža napsal 28.06.15 v 03:31 8b.

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 04.05.15 v 21:52

Mám ji taky super volba,nedám na ni dopustit Hodně šťastných km 10b

Boža
Boža napsal 28.04.15 v 21:43 10b.

Je to paráda máš ji moc pěknou za 10 bodů

wencz
wencz napsal 23.04.15 v 22:36 10b.

překrásný stroj! Za WildStarem nesmutni, VTX je stejně lepší!

fanek007
fanek007 napsal 23.04.15 v 16:37 10b.

zajímavá barevná kombinace ať slouží a kolama dolu