Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník tonyCBR
Vloženo 12.4.2015
Aktualizováno 12.4.2015

Koupil jsem zcela seriový stroj od pána, který na ni jezdil do práce (takovej hřích). Letos jsem jí dal nový lauf, pancéřové hadice, nové kapaliny, repase tlumičů, nová rozeta, baterie a prošla kompletním podotažením...nechápu jak jsem na tom dal dva okru

Aprilia RSV 1000 R: Honda je Honda :-)

První dojmy - Motorka je oproti CBR 900 RR daleko lehčí a ovladatelnější. 20kW navrch je rozhodně znát a konečně mě na cílovce nepředjíždějí ti, které předjíždím v zatáčkách před ní :-). Zvuk je ale slabý, takže už je nainstalován nový lauf Dominator . Ještě mě čekájí rozvody a asi spojka, jinak vše se zdá být v pohodě a doufám, že stroj bude šlapat :-)

Motorku bych doporučil pro - pro menší kluky než jsem já :-)

Doplňky na motorce - Výfuk Dominator, panceřové hadice, zadní rozeta ( o 3 zuby více), ukazatel zařazené rychlosti

Motorka je dělaná spíše na kratší projížďky a na okruhové ježdění. Jsem na ní spokojen jen mě mrzí, že je o hodně menší než bylo devítikilo. Chová se úplně jinak než předešlá motorka...Starého fároše jsem násilím tahal na koleno, tato strojovna tam padá sama. Brzdí o hodně lépe a samozřejmě i daleko rychleji vystřelí z 0 na 100 . Nelíbí se mi barevné kombinace, takže asi půjde pod nový lak či folie...

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 14.04.15 v 12:39

Paráda, pak dej fotky nového laku.Ale asi tuším co to bude .Máš to za 10b.