Daelim Roadwin 125 (2004)

Vlastník Daejvid
Vloženo 6.2.2015
Aktualizováno 19.4.2016

Krásná 125 Ze vzhledem velké motorky.

První dojmy - Velká zadní pneumatika Pěkný zvuk Celkový vzhled

Motorku bych doporučil pro - Díky její ceně/kvalitě je dostupná pro začínající nenáročné motorkáře i pro ty, kteří mají motocykl jako prostředek k dopravě do práce a přitom chtějí vyrazit i na projížďky po okolí a nechtějí zbytečně utrácet peníze za ,,známou značku,, Jízdu na Roadwinovi si užijete.

Doplňky na motorce - Přidání karbonové folie na středy kol a černý proužek na ráfky. Uplně změnilo celkový vzhled

Na první pohled masivní ,, velká,, motorka .
Velké kulaté přední světlo.
Originální výfuk má skvělý zvuk v porovnání s jinými 125 (také díky 4T motoru)
Spotřeba 4l/100
Mohutný vzhled a široké pneu (předek 110, zadek 140) Ps: Do zadu lze napasovat i pneu šířky 160

I když není v ČR Daelim příliš známá a rozšířená, díly se dají bez problému sehnat. (většinou jsou potřeba klasické spotřební díly jako, brzdové destičky kotouče lanka, filtry...)

Rychlost dosahuje maxima kolem 105- max.110 km/hod.

Motorka je výborná na městské ježdění a na silnice druhých tříd, (Na dálnici absence dalšího převodového stupně a tím i vyšší rychlosti)
Nikdy nezůstane ale pozadu oproti konkurenčním 125

Na srazech sklidila mezi ,, stopětadvácama ,, velký obdiv, což majitele potěší

Na moto mám najeto okolo 6000 km a jsem naprosto spokojen je to skvělá bezporuchová motorka, která šlape tak jak má. Každé cca druhé natankování tankuji Vervu 100 - motorce se s tímto palivem zvýší výkon (žádné extra zázraky, ale poznatelná živost)

Uvažuji o laděném, nebo vykuchaném výfuku abych ještě podpořil krásný zvuk motocyklu.

Do této ,,neznámé krásky,, jsem se díky nádherné černé barvě, mohutnosti motorky a provedeným designovým úpravám zamiloval.
I když se plno lidí diví už nazvu motocyklu a předem moto odsuzují, já tohoto stopětadvacítkového Korejce doporučuji.

elvis78
elvis78 napsal 08.12.15 v 17:40 8b.

myslel jsem že tato značka je china. O to víc tedy mě to mile překvapilo
Až na ty jekly před motorem je docela pěkná.

Peťan7
Peťan7 napsal 08.02.15 v 21:52