Daelim Roadwin 125 (2004)

Vlastník JaraX7
Vloženo 3.4.2013
Aktualizováno 20.6.2015

První projíždka a hledání neutralu :D

Motorka koupena od z německa - Sem naprosto spokojen, je to paradni motorka pro mlade kluky ;) ma dostacujuci vykon, vyborny chod jednovalce a hezky zvuk. A ani neni oskliva, vzhled ma jako 250ccm. Aspon lidi mi to rikaji :D Spolehlivost je vyborna, jeste nikdy mi neodrekla sluzbu, porad slape jak hodinky. A to sem s ni jezdil i v zime v lete, v desti a porad slapala jak ma. mam ji uz 2 roky a porad spokojen. Pro toho, kdo chce neco levnejsiho a spolehlivejsiho, neni lepsi volba ;) Vrele doporucuji...

Hyosung GT 125 Naked: Na začátek příliš velka, mohutná a těžká motorka. Straší modely za více peněz.

První dojmy - Když sem u prodejce poprvé spatřil tuto motorku, nemyslel sem si že je to motorka o obsahu 125ccm ale aspon tak 250. Nejvíce se mi líbili ty široké pneumatiky. Není to sice moc výkonná motorka, ale do města to stačí bohatě. :)

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnejsi je pro zacinajici jezdce anebo jen tak do mesta.

Doplňky na motorce - Pozdeji sem dokoupik motorce nova zavazicka na riditka, nova zrcatka infiniti speed cerne a sportovni, dale sem dokoupil novou retezovou sadu pac ta stara uz byla hodne spatana. To vse jsem delal kvuli celkove renovaci motocyklu. Motocykl byl rozebran do posledniho dilku a sroubku. Nechal jsem prelakovat ram na cerno a vykompenzoval jsem cernou motorku zlatymi doplnky, viz foto...

Puvodne sem moc chtel motorku Hyosung GT 125, ale stala vic nez sem mel nasetreno. Jako druha pripadala v uvahu Daelim Raoadwin 125, ktera byla uz vice prijatelna co se tyce fananci. Libilo se mi na ni jak je velika, mohutna a ma dospely vzhled. V cechah moc inzeratu nebylo, tak sem hledal i v Nemecku, ale tam byly az moc drahe. Uz mi to skoro vyslo s Cgivou Mito, ale nechtel sem dvou takt, uz kvuli tomu, ze byla stara, mela moc najeto, zvuku, spotrebe a doplnovani oleje do benzinu. Najednou se objevil v Nemecku inzerat na Daelima za prijatelnou cenu a kousek od domova. Pri prvnim pohledu se mi zalibila a mel sem z ni respekt, kdyz sem na ni sedal poprve. Pro zkusene a ostrilene motorkare je to jako detska motorka, ale ja co sem pred tim jezdil jen na babete po polia v autoskole na chopperu Suzuki GN 125, tak me moc prokvapila. Jedinou zavadu co sem tam mel, byly sjezdene desticky, ale to jo celkem bezna vec. Zatim s ni nemam moc zkusenosti, protoze si ji musim jeste prihlasit a hlavne cekam na to az opadne ten bilej sajrajt :) Az budu mit vic zkusenosti, tak se rad s nekym podelim. :)

Daejvid
Daejvid napsal 19.04.16 v 21:43 10b.

Úprava černá se zlatými koly moc pěkná

findejs1310
findejs1310 napsal 20.06.15 v 15:53

Vypadá dobře...přidej více foto.
10bodu

Rubi
Rubi napsal 04.04.13 v 09:39 10b.

Ať to jezdí. Malá nebo velká,jde přece o tu jednostopou radost.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 03.04.13 v 22:07 10b.

super gratulejšn

istonbike
istonbike napsal 03.04.13 v 21:19 10b.

Parádní nahatá dváca přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle už raději bez toho bílého svinstva