Yamaha XJ 600 (1999)

Vlastník michal_smsmsm
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 4.7.2015

No je to XJcko, hodne lidi na nem asi delal neomezeny A, bezudrzbovy, blbuvzdorny, snadno ovladatelny (jen za jizdy, na miste uz je to horsi), vykon pro zacatecnika az az, jednoduchy i kdyz lehce postarsi stroj.

První dojmy - Prvni dojmy byly: jezis to je velky, jezis to je tezky, to nedam na stojanek, s tim se na miste neotocim, to nezvednu a tak :-) ale jak se clovek posadi a rozjede se jde vsechno pryc. Motorka jede, brzdi, troubi, startuje, sviti (predek tedy trochu hur, na nocni vylety to uplne nebude) a tak.

Doplňky na motorce - Kufr na drzaku diky nemuz jsou tam podivne blinkry ktere skor nejsou videt ze blikaji, to je jedna z veci ktere musim vyresit, nove uz jsou koupene, jen je nahodit. Jinak nic extra na ni neni

Průměrná spotřeba - 4.515 l/100km

Jezdil jsem na xjcku v L, a protoze v mem okoli nikdo na jedne stope nejzedi, mimo cyklistu, tak nebylo moc co vybirat a na co koukat a po cem tak pokukovat.
Zvolil jsem tedy cestu XJ.

A protoze je to drzak nadruhou, temer bez servisnich zasahu, jezdici za par benzinu, za par oleje a opravitelne doma na koleni kdyz uz se neco pokazi vybral jsem jako svoji prvni jednostopou kamaradku tenhle stroj...

Koupeno nekdy v listopadu 2014.

Zatim najeto asi 2tis km, a prave prisla nova retezova sada, cistic a mazadlo na retez, olej a olejovy filtr.

Takze plany na servis jsou olej a filtr, retezova sada, kontrola a serizeni karbecu, neco udelat s tim nosicem toho kufru a zadnimi blinkry ktere jsou tak cire, ze nejsou ve dne ani skoro videt, zrcatka musim poresit, byly tam nejaky super sileny mini kapky ve kterych nebylo videt naprosto vubec nic, ty jsem vymenil hned, ale zase pro zmenu ty univerzaly so jsem tam dal, sou tak pitomy, ze je v nich prd videt a kdyz je vyklopim vic pred sebe a do stran tak narazej v plnym rejdu do plexi, takze s nima musim taky neco vymyslet kdyz uz sem je koupil.

Neni to zadny top stav hlavne vzhledove, ale funkcne snad vse OK, drobny servis spotrebniho materialu a pak uz jen jezdit a jezdit a jezdit

kubrt1965
kubrt1965 napsal 04.02.15 v 22:33 10b.

Najezdil jsem na xj asi 35 tisic km a nikdy mě nikde nenechala a servis vyžaduje jenom základ, takže si myslím, že na začátek budeš spokojenej,později začne chybět výkon,hlavně ve dvou