Yamaha MT-125 (2014)

Vlastník playeref
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 4.2.2015

MT 125ka je v podstatě YZF-Rko bez kapoty a širokými řidítky. Diky tomu jede motorka sportovně, ale nevypadá jako klasická silnice s kapotou.

První dojmy - Při prvním sednutí mi přišla na nohy nepohodlná. S mými 185 cm jsem něco takového ale čekal. Pár kilometrů a pocit nepohodlnosti se vytratil, teď se mi na ní sedí výborně.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky. (Jaké překvapení u dvácy, že?)

Myslím, že lepší motorky mezi 4T silnic asi není. Chtěl jsem motorku co je sportovní, ale klasický kapoty mně nikdy moc vzhledem natáhly. Naháči se mi ale líbili vždycky, takže jasná volba.
Na vzhledu bych nic neměnil, až na výfuk. Vzhled výfuku je opravdu nic moc, takže ten bude snad brzo obměněn.
S mojí výškou dosáhnu skoro i patama, na dlouhých cestách záda nebolí a jízda je pohodlná. V zatáčkách drží a dodává pocit jistoty.
S šesti kvalty na malý kubatúře to je zábava a spotřeba je kolem 2 L/100km. Takže s nádrží na 11 litrů vám to dá dost slušnou vzdálenost bez přestávky na tankování.

Johny_CZ
Johny_CZ napsal 09.11.17 v 22:39 10b.

Dneska jsem na ni jel poprve a jezdí fakt super!

petao
petao napsal 01.04.17 v 16:54 9b.

Dneska jsem ji viděl naživo,líbí se mi, nebejt hubeného motoru tak bych ji netipnul na stopětadvácu,ten vejfuk je tam fakt nějak na divoko. PS: za 2 litry by s tím nedokázal jezdit ani vyschlej rakouskej senior...Za 3 na kochačku a za 4 na prasáka,normál někde mezi.

playeref
playeref napsal 05.02.15 v 21:43

Díky moc

Eyky
Eyky napsal 04.02.15 v 22:24 10b.

No vypadá to vskutku parádně.
Brčko a dělo v jednom..
Ať slouží jenom pro radost..

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.02.15 v 21:56 10b.

No kurňa vypadá fakt suprově gratulejšn