Honda PCX 125 (2014)

Vlastník HarkIV
Vloženo 20.1.2015
Aktualizováno 31.8.2015

Kvalitní kandidát na první zkušenosti s motorkou.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Hned první jízdou mne skútr překvapil svoji vahou, opravdu lehoučký stroj s dostatkem výkonu pro cestu po městě. Není ale problém s ním vyrazit i na delší cestu mimo město, kde se ale projeví jeho výkon, který by mohl být vyšší.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého

Průměrná spotřeba - 1.442 l/100km

Proč jste si vybral tento stroj?

Protože jsem na motorce nikdy neseděl, tak jsem vybíral pro první krůčky v jedné stopě něco, na čem by se mi mohlo dobře učit.

Zkušenosti
Mám najeto teprve něco okolo 1350 km, takže si netroufnu hodnotit, možná přidám jen subjektivní pocity začátečníka:

• lehká motorka
  • dobře ovladatelná
  • prozatím s dostatečným výkonem, i když si člověk někdy přeje, aby ho bylo více
  • chybí ABS, ale zatím jsem vždy dobrzdil vše v pořádku
  • super spotřeba

Kde se motorka cítí nejlépe?
ve městě nebo při poklidné jízdě mimo město

Dá se s moto i dobře cestovat?
Dobře? Nevím, zatím jsem v kuse najel nejvíce přes 200 km, takže zde asi zatím také nemohu moc hodnotit. Ale cestu jsem si užil a nic jsem na sobě necítil. Uvidíme při delší projížďce.

31.8.2015 - Prodej (nahrazeno GSF650s)

HarkIV
HarkIV napsal 30.01.15 v 16:38

Díky, taky přeji hodně kilometrů bez nehody. Fotky určitě budou, ale až bude trochu lepší počasí.

K-tomson
K-tomson napsal 29.01.15 v 11:29

Ahoj tak přeji hodně kilometrů bez nehod... Myslím, že jsi zvolil správně... Dobrá volba ! Za mě také 10b.

matti
matti napsal 27.01.15 v 17:55

Dobrá volba !

Myschan
Myschan napsal 27.01.15 v 16:40 10b.

Ideální stroj do města. Budeš spokojen

l333v
l333v napsal 21.01.15 v 08:41

Hele super stroj ja koupil taky do mesta a do prace myslim si ze jsi udelal dobre, hod sem pak nejake fotky jinak za me jasnych 10bodiku a preji hodne kilaku bez nehod v sedle!