Yamaha V-MAX (1998)

Vlastník jarda139
Vloženo 4.1.2015
Aktualizováno 4.1.2015

Krásný vzhled, dost dobrý výkon.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I)

První dojmy - První můj dojem z jízdy byl takový rozpačitý, přeci jen jsem byl zvyklý na choppera a pomalá jízda mi vůbec nešla, nevěděl jsem co mám řadit, musel jsem si zvyknout z dvouválce na čtyřválec. Pomalou jízdu prostě V-Max nemá rád.

Doplňky na motorce -

Když jsem si V-Maxe kupoval měl jsem jenom zkušenosti z Yamahy Virago 750, s kterou jsem byl naprosto spokojený, ikdyž to byla 25 let stará mašina. Preferuji Yamahu kvůli spolehlivosti mezi motocykly a V-Max se mi vždy líbil a také jsem zjistil, že se dají sehnat za dobrou cenu, tak jsem do něj šel. Zprvu jsem si na V-Maxe musel zvyknout. Hold to nebylo Virago, kde se dá pětka a jedeš pořád. Po výměně zadní pneu mi padl V-Max do ruky. Jde prostě nádherně za plynem. Motorku vlastním přes rok, najel jsem zhruba přes 5 tis.km a můžu říct, že je naprosto bezproblémová, ikdyž je to starší kus. S V-Maxem jsem se dokonce vydal na cestu do Rakouska na Grossglockner, celou zpáteční cestu nám sice pršelo, ale motorka ani jednou nezaváhala. Taky se spotřebou to není tak hrozné, jak každý říká, jezdím kolem 6 litrů bez problémů. Ze začátku jsem měl trošku problémy na místě nebo špatném povrchu kvůli váze. Můj kamarád taky přešel ze choppera na těžkou motorku Varadero, takže ze začátku jsme na našich vyjížďkách vypadali jak bratři v triku :) různě jsme se tlačili a popotlačovali, abychom vůbec mohli odjet. Nicméně, když se s ní člověk naučí dá se s ní jezdit i docela ostře. Po roce užívání můžu říct, že když jsem si vybral V-Maxe, tak jsem udělal dobře.

honza_v-max
honza_v-max napsal 26.11.16 v 22:02 10b.

JO!!!

Boža
Boža napsal 09.01.15 v 19:55 10b.

Skvělá motorka dávám 10 bodů
škoda, že je neaktivní

kubrt1965
kubrt1965 napsal 05.01.15 v 21:53 10b.

Nádhera

Thunder
Thunder napsal 04.01.15 v 21:34 10b.

moc pěknej

lacerta82
lacerta82 napsal 04.01.15 v 20:51 10b.

super mašina...navíc Yamaha