Aprilia Leonardo 250 (2003)

Vlastník Maršo
Vloženo 26.12.2014
Aktualizováno 18.1.2015

Měl jsem si ji koupit už dávno.

První dojmy - Brnk a jedeš, když už jedeš, tak nejsi brzda provozu, zaparkuješ všude, pod sedlo nacpeš co chceš, nefouká na tebe, spotřeba minimální, oproti nějakým stopětadvacítkám, co jsem projel, jede na úrovni.

Doplňky na motorce - Tak jsem to trošku vytunil, místo té origo hrůzy jsem dal laďák ixil. Zvuk je brutus :), na výkonu je to prd poznat :). Koncovka byla bez Db killeru, musel jsem tam něco vysoustružit, abych si nerozeštval sousedy, bez toho to bylo fakt dost přes normu. Teď to jde..

Koupeno v Itálii, děsná byrokracie při přihlašování,jinak jen pozitiva. V rodině mají všichni papíry na motorku takže jsem neřešil 125-ku, chtěl jsem něco malého, výkonného a nežravého...no a mám to. Maximálka 130 mírné stoupání, 140 mírné klesání, stovka je tam hned. Spotřeba tak 3,5l, to jezdím teď v té slotě, kdy automatický sytič zůstává dost dlouho otevřený. Chytá na drc, chvála bohu, baterka je po smrti, musím koupit druhou, má to automatické svícení, jednou se mi to už vymstilo a běhal jsem s káblama.
Občas nechutně bzučí náhon tachometru, budu muset dokoupit prodloužení zadního blatníku (bahno sere až na záda) a časem snad i nějaký laďáček, ten origo je hnusný a skůtřík jede až moc potichu. Člověk nesmí zapomínat, že jede na mrňavých kolečkách, každá jáma je cítit, boční vítr taky, v zatáčkách to moc klopit nejde..co bych chtěl za ty prachy, že jo...Mám ho rád a jezdím na něm všude...

denisbiker
denisbiker napsal 18.05.15 v 03:06

Pěkná ...Ať ti dlouho slouží .