Suzuki GSX-R 600 (2005)

Vlastník Nowic
Vloženo 29.10.2014
Aktualizováno 29.3.2016

Když jsem ji poprvé uviděl na inzertním serveru, říkal jsem si, že přesně takovou bych si jednou přál... a "je doma" :))

První dojmy - Motorka mě dostala hned po nasednutí. Myslel jsem, že to bude v podstatě to samé, jako můj předchozí srad, ale ono to je úplně něco jinýho. Je lehčí, myslím že i malinko menší a hlavně taková ovladatelnější a hravější :) Je to jedno s druhym. Řazení nádherný, brzdy dostačující.. Prostě skvělej pocit.

Motorku bych doporučil pro - Těžko říct. Přecházel jsem na ni ze sradika. Kažodpádně by ji mohl zvládnout i začátečník.

Doplňky na motorce - Panceřové hadice, Laďák mivv GP carbon, padáky od rutana, CNC páčky

Průměrná spotřeba - 10.385 l/100km

Od začátku jsem se zamiloval do SUZUKI a vždycky se mi líbily SS. Jelikož jsem měl předtím taky GSX-R, tak muselo jednoznačně přijít další :) K5 je podle mě zatím nejhezčí gixer co suzuki udělala ( pro mě určitě) Kupoval jsem ji letos v říjnu, takže jsme spolu moc nenajeli, ale i za tu krátkou dobu jsem si na motorku zvyknul a cítím se na ní, jakoby jsme byli spolu už pěknejch pár let. Jízda na ní je, jako bych jel na kole :) je to všechno tak lehoučký. Motorově mi dostačuje až až . Na limity ji určitě v životě nedostanu. Brzdy jsou zatím taky ok ( má pancéřové hadice) a podvozek je tvrdší ale bezproblému tlumí to, co má. Spotřebu zatím spočítanou nemám, ale tipuju že se pohybuju někde kolem 6-7 litrů. Motorku jsem kupoval v perfefktním stavu ( vypadá, jako když vyjela právě z fabriky) a vešekrej servis byl na moto udělanej, takže zatím musím zaklepat. Za dobu co ji mám, jsem najel přibližně 2000km a daj se na ní jet za určitých okolností i delši trasy.

Zatím mám jen pár fotek, ale budu určitě přidávat ;)

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 15.10.15 v 18:05 10b.

Krasavice za 10b.

Power-Evil
Power-Evil napsal 04.04.15 v 21:05 10b.

Moje vysněná motorka, ale za tu mojí bych nikdy neměnila :) Nádhera

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 18.03.15 v 14:43 10b.

Vymazlená Kráska největší tak ať dělá jen radost!

Nowic
Nowic napsal 29.11.14 v 23:08

Dík moc. Už mi to chybí

context
context napsal 29.11.14 v 20:09 10b.

moc pěkná suza , tak ať ti dlouho slouží a přeji krátkou zimu a hodně najetých km bez nehod