Gilera Coguar 125 (2000)

Vlastník Geralt
Vloženo 6.5.2004
Aktualizováno 13.7.2005

Tovární + nosič, padakyOloupane povodni loga znacky a striknute nove, blatnik po jednom tuknuti odstranen a vyrabi se novy :)

Zkušenosti: Tak. Zatim mam 800km testovacich jizd... kdy jsem tomu daval malinko do tela. Motor reaguje vcelku pruzne a presne... Zatim jsem zjistil ze tech 80-90km/h je optimalnich ale je to schopny klickovat po meste 110 mezi autama... (hodi se vedet co si od toho clovek muze dovolit) nekde az budu slavit 1000km tak to zklidnim a uz budu jezdit pomalu a slusne.

Jeste jsem teda nasel jednu drobou zavadu... (byl bych rad, kdyby se mi nekdo ozval a ujasnil mi jestli to je vlastnost Cougaru)... V urcitych otackach silne rezonuje zadni blatnik. polevuje to az pri prekroceni 80km/h na petku a zacina nekde na 70km/h na petku.

Při najetých 1.500km
Již nějakou dobu pozoruji, že když se jezdí troch ostřejc po městě, tak při postávání na křižovatkách se strašně rychle přepalujou vlákna v zaním světle. Prostě při tom postávání, občas se zmáčknutou brzdou se to neuchladí. ale naopak při delší jízdě se nic neděje a drží vcelku dobře. Možná zkusim vyrobit pár větracích otvorů navíc. Ale musím to nějak vymyslet, aby to nebylo vidět.

Tak 5000 za sebou. Mezitim byla dovolena v Rakousku. Po dovolene jsem byl nucen nechat udelat novy vyplet zadniho kola (jeli jsme "trosku" vic nalozeny nez je zdravo).

Krom toho jsem na nejakejch 15.000 na budiku menil rozetu. Neverili by jste jaky je problem na tohle sehnat nahradni dily. Nejsou az tak drahy, jako spis se nedaj sehnat. Mesic nekdy i dva cekaci doba na soucastku.

Cesty: Cestování... Od Prahy až po Ostravu všecko. :)Motosrazy, pokud vyjde cas a penizky

Další info: Sen... Honda VT750 ShadowHonda Gold Wing 1800

Drahy22
Drahy22 napsal 09.12.20 v 15:24 10b.

Ahoj. Jaké spice se používají v předu a v zadu na Guilera Coguar rv.2000?
Díky. DrahoslavDuraj@seznam.cz

Simpel96
Simpel96 napsal 29.03.17 v 12:11 10b.

Nazdar, neviete mi poradiť - zháňam servisný manual prave na tuto motorku, mam chybu v elektrike (samovoľne vypína počas jazdy) a este nastavenie karburatora ...
Dik
Jozef

kubas12
kubas12 napsal 30.01.11 v 13:27

Pokud shanite dile na gileru můžu doporučit http://www.hahne-power.de je tam vse na gileru bud origo nb univ. za slusnou cenu a je to v nemecku hned za hranicemi s českem!

DaveOneTwo
DaveOneTwo napsal 27.10.10 v 21:40

Zdarec čtu že sháníte díle na cougara.Padl sem asi před měsícem na ní takže sem to dal spravit a díly jedině z itálie ..doporučuju pokud to de bud nechat vyrobit nabo nějaký univerzální prostě z nečeho jinýho.Jen tak cvičně blinkry 1200 trojuhelník k pravé stupačce 5000 zadní světlo 600 ...náhon tachometru 800..jinakmáš ju hezkoo přeju spoustu ujetých kilometrů bez nehod ..

Redrago
Redrago napsal 15.09.10 v 19:22

Zdravím, také sháním náhradní díly na gileru a zatím bezúspěšně, prosím o radu. A jak jsi psal ohledně zadního blatníku, tak to nejspíš bude záležitost coguaru. Pozoruji to také, i když teď už ne tolik jako dřív...