Gilera Coguar 125 custom (2000)

Vlastník Drahy22
Vloženo 9.12.2020
Aktualizováno 5.11.2021

Armádní styl, komplet lak, nový fungl motor 150cm,digit budíky, led světla blink a brzd homologace, přední světlo led +projektor homolog,renovace top stav.

První dojmy - Kopil jsem ji od známého. Moje první mašina než se vyjezdím. Nu co.20 let stará mašina se svými bolestmi a neduhy. Ale kupodivu staří mororkáři zdravili, čili první jízda upoutala.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky s vkusem a pro ty, co mají nutkání hned divočit. Zkrátka není to zvíře, ale učitel k zodpovědnosti ve stylu.

Doplňky na motorce - Kufry

20 let stará mašina, tak nemluvme o poradních zkušenostech, ale o porodních bolestech. Po prvních jízdách na motorce ve svých 42 letech s mokrým A čkem nadšení...,jé, já mám motorku.
Úžasný pocit svobody a nezávislost. A to zdravení, super.
Takže žere 1l oleje na 50km.Špatné ložiska na kolech, na řídítkách, motor klepe a něco cinká, tachec nejede, jednička
nechce zaskočit, roztrhlé sedátko, koroze řídítek, oxidace hliníku, podřený černý lak a slízající chrom.
I přesto jsem se zamiloval a na fotkách je částečná rekonstrukce do armádního stylu.
V současné době prochází mašina změnou DNA a znovuzrození do špičkového stavu, zvětšení výkonu, armádní styl, světla led technologií, nový motor, kola černé, nerez špice, vlastenecké motivy.
Až bude komplet,dodám fotky a pochlubím se .

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 05.11.21 v 07:43 10b.

To s to motorkaření vzal teda z gruntu Je paráda když se člověk někam doveze, a ještě se u toho pobaví.. 10.b. za osobitý styl..