ČZ 175/477 (1972)

Vlastník Mirus600
Vloženo 10.10.2014
Aktualizováno 11.10.2014

Stara dobrá ČZta! Před třemi lety jsem se ji smal a ted jsem rád,že mi říká pane!

První dojmy - Uplně první jízdní dojmy před nějakýma třema rokama byly rozporuplny. Nebrzdila,klepala se,vibrovala,netlumila. Halt člověk zblblej takřka dokonalostí japonce to tak má,dokud mu nedojde rozum ...

ČZ ta se ke mě dostala uplně náhodou. Jak jsem psal,cca před třemi lety mě na ní navštívil kámoš a bývalej spolužák Karlos. Svezl jsem se na ní a jen tak jsem prohodil,že kdyby se jí bude chtět zbavit,at mi dá vědět. No a co čert nechtěl,tak mi letos volá (2014), jestli o ní nemám zájem,že musí zredukovat garáž. Chvíli jsem váhal,bo me přišlo,že už tech strojů doma mám moč,ale podpořil me táta a tak jsem do ní šel,navíc za tu cenu. Karlos teda říkal,že jak se někde zmínil,že jde z baráku,tak mu za ní málem rvali ruce,ale dodržel slovo - tímto KARLOS Ti DEKUJU,že jsi rovnej chlap!

Na vůle v podvozku,které se postupně vychytají a trochu zlobící spojku funguje motorka parádně. Co mě překvapilo,má docela švih. Na Masaryčku v Orlických horách od Záhoří jsem kámošovi na 250 trhl p... Je svižná,obratná,hezky jde do zatáček,jízdu si na ni opravdu užívám. Dobře funguje,když je motor v otáčkach. Jako kompenzace k novodobím strojům skvělá volba. Jsem s ní vážne spokojenej. Letos od srpna najeto kolem 1000 km bez problému se spotřebou kolem 3,5 litru benzínu. Jestli mi nějaká motorka zůstne,bude to ona

Opice-TMK
Opice-TMK napsal 17.12.14 v 16:22 10b.

Parádní mašina

jamalah
jamalah napsal 04.12.14 v 16:22

Pěkná,ať slouží ke spokojenosti jako moje.
Zetka, když je v cajku, tak je to srdeční záležitost

Dawes
Dawes napsal 17.10.14 v 20:04 9b.

Super kousek. Hejčkat, leštit, jezdit.

Mirus600
Mirus600 napsal 13.10.14 v 21:24

Dekuju vsem za komentare,necekal jsem takovy ohlas At Vam stroje delaji radost

AngusCZ
AngusCZ napsal 13.10.14 v 16:10 10b.

krása nadhernej puvodní stav