Suzuki GSX 550 (1986)

Vlastník Suzukicafe
Vloženo 7.10.2014
Aktualizováno 21.2.2015

Tak motorka bylo kupovana jako skoro hotova, ale celkovej problem motorky je dost katostrofalni

Motorka koupena od Karlozz (České Budějovice 3)

První dojmy - Motorku jsem koupil od Karlozz z budejovic. vsechno bylo OK dokavad se motorka nezacala na dalsi den zkoumat. tolik problemu je pro mne dost vydesilo i kdyz jsem s nimi pocital.

Asi bych zacal po poradku motorku jsem koupil v pondeli a nez se s ni pridrandilo v pondeli do Kladna chvilku to trvalo. Ano Karlozz rikal ze je to ( jak uvedl ve smlouve ) motor bez zaruky, ale to co jsem zjistoval v pondeli mne celkem zacalo desit a fraze " uz mne to nebavilo delat tuto masinu chci neco jineho" byla ocividni ze clovek do toho nechtel investovat vice. Motorka vypada na pohled dobre ( musim uznat ze nadrz je povedena). Tim konci pozitivni pribeh motorky
Takze co se tyka motoru tak nejakej jouda to asi chtel vzyt velmi zlehka opravu a misto vlozek tam dal pouze tesnici pastu ( a to dost osklive) takze nam motor zacal curat olejem po 400 km od momentu koupe.
Motor je nyni v servisu na celkovou repasi a doufam ze vse opravime a bude slapat jak hodinky ( opravdu si s tim dam velkou praci a dam to do idealu) predbezna cena opravy je pocitana 12000 vcetne prace.
Kdybych pokracoval dal tak je mi to akorat do breku jelikoz elektrika udelana hruzostrasne. Dam sem pozdeji foto toho jak je montovane svetlo a drzak SPZ at se taky usmejete.
Dal tam mame sedacku. to ze to delal malo zkuseny clovek je videt hned kdyz se podivate na tu sedacku ze zhora.(ceka take velka zmena)
Brzdy
To ze unika brzdova kapalina mne ani nejak ne prekvapilo potom kdyz jsem videl elektriku. ( tez repase po pripade koupe novych pacek a pumpy)
A ted tresnicka na dortu
Zadni guma
Nevim jak clovek musi byt intelegentni aby tam dal to co tam dal (viz foto zitra) jednoduse receno je to o hubu s ni jezdit.
Takze secteno podtrzeno do opravy se bude jeste dost investovat aby se z toho udelala poradni masina. Byvalymu majiteli bych chtel vzkazat kromne nadrze nic jineho na te motorce povedeneho neni. opravdu dobre vypada pouze na fotkach a z 5 metrove vzdalenosti.
Ale konec k koncu kdyz jsem to kupoval vedel jsem ze to bude chtit investice. Tak od pristiho tydne pujdeme na to a zacneme od motoru

Metrkrychlovy
Metrkrychlovy napsal 20.12.16 v 17:40 10b.

Je dobře když tomu člověk dá čas, um a věci co jsou potřeba. Jen jezdit dokud to jede to umí každej debil.

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 22.02.15 v 08:59

z fotek vypadá suprově Ale když tak čtu tvůj příběh, tak vím, že tě čeká ještě dost práce. Ať se vše podaří a dělá jen radost

Flatron007
Flatron007 napsal 21.02.15 v 23:24 10b.

Dobrá a luxusní práce Jak se říká ,,je to na cumlicu´´

APALUCHA
APALUCHA napsal 22.01.15 v 22:57 10b.

Café racery se mi líbí a tenhle kousek vypadá velmi dobře

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 12.10.14 v 12:01

no tak bývalý majitel koukám levák
držím tedy palce at tě oprava finančně nezrujnuje