Cagiva Raptor 1000 (2000)

Vlastník Moto-prestige
Vloženo 6.10.2014
Aktualizováno 6.10.2014

Ideální kombinace italského designu s japonským motorem vytváří dostatečně silnou motorku s výbornými jízdními vlastnostmi na kterou se dá i dívat...

První dojmy - Jelikož už jsme na stejném modelu něco odjezdil po jejím zapůjčení se shodnou modifikací s Power Commanderem, nic mne nepřekvapilo - příjemné svezení s poněkud hlučnějším projevem :-).

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji těm, kteří mají již něco odježděno, aby jim nedělalo problémy stádečko plnokrevných koní a rádi se svezou svižněji.

Doplňky na motorce - Doplňky od Rizomy - hefty, nádobky brzdové kapalina na přední i zadní brzdu.
Padací hříbky a úprava "otevřeného" spojkového víka Moto servis 33.
Výfuky Leo Vince SBK., Power Commander

Důvodem, proč jsem si vybral tento stroj je to, že svými vlastnostmi se blíží tomu, jak má dle mých potřeb motorky vypadat - pěkný design, dostatečně silný a spolehlivý motor i brzdy s odpovídajícím podvozkem, dobře ovladatelný.

U naháče tohoto typu se vyskytnou i vlastnosti, které by někdo jiný označil za negativa - téměř nulový úložný prostor: s PC spotřeba - pokud se drží svižné tempo a otáčky více pod krkem - blížící se ruskému tanku v zimě a v kombinaci s malou nádrží i častější tankování. Nicméně i přesto tyto skutečnosti mi vyhovuje.

Na cesty do Afriky bych se s ní asi nepustil, ale k mým kratším cestám jsem s ní spokojen.

Moto-prestige
Moto-prestige napsal 15.10.15 v 15:47

Už jsem ji tak koupil, ale od kámoše. S deníkem už bych neměl čas pojezdit ani to málo co letos...

Emmette
Emmette napsal 05.10.15 v 15:09 9b.

Paráda, sedlo sis nechal přešít? nebo už si to tak koupil? 9 b. Škoda že nemáš deník

strakon
strakon napsal 06.10.14 v 13:42