Ducati 748 (1996)

Vlastník DESMOFulcrum
Vloženo 18.6.2006
Aktualizováno 1.3.2012

748SP 106hřebců. Nádherná srdeční záležitost. Motorka s charakterem a duší. Žádné úpravy vše až na koncovky výfuků je originální. Plánuju monoposto zadek.

Zkušenosti: Servismen Bonček z Vratimova. Přes tyhle starý quattra opravdovej GURU. Chválím kudy chodím. Je vážně dobrej. Bohužel lidi se to o něm dozvěděli, tak má věčně plnou dílnu. Zlatý ruce a dobrá rada nad zlato.

Cesty: se teprv uvidi...

Další info: Motocykl není moc pohodlný, vlastně je velmi nepohodlný. Výkon 106 koní není dnes na sedmapůlku žándý zázrak. Je drahý, drahé náhradní díly a dalo by se říci častá poruchovost. Je to bábrle a měl bych ji šetřit. Nechápete proč jsem si ji koupil? Jste normální. Chápete proč jsem si ji koupil? Jste také vyvolení.

Sezona 09 budiž pochválena! Bez závad. Jen olej a benzin. Gumy na pletivo a řetěz jak sanfraciskej most. Brzdovy desky jsou taky tloušťky žiletek astra, tak mě čeká jarní investice, ale to jsou prachy který člověk dává tak nějak raději:)

Sezona 2010 započata na Dunlopech 211GP. Neskutečný jak to ovlivní jízdu. Tam kde jsem v zatáčkách dobržďoval, teď v náklonu točím plnej knedlík s pocitem, že už už musím být v negativním úhlu . Návyková záležitost jak prase :). Kdyby ty dvě černý kulatý věci lepily ještě víc, byl by problém s rozjezdem :D

Sezona 2011 skončila předčasně v srpnu a skončila bebinem. Cestování na superbiku po nejhorších silnicích naší vlasti nebyl nejlepší nápad, kterej mě napad. Vyhýbání se brzdící africe twin s almarama místo kufrů na kočičích hlavách hustě sypaných pískem a hnojem z místního ZD není zrovna to, nad čím kluci z bremba uvažovali, když před patnácti lety u picolo pressa kreslily tyhle kousavky. S podřenýma kapotama, poslepovanýma izolepou, stupačkou z yamahy XJ600, mrtvým tlumičem řízení a prosakující chladící kapalinou ještě holka zvládla buchláky a dalších 1000Km za den a půl. Měsíc po výletě jsem ještě brblal jako důchodce, co všechno mě bolí. Resumé? Duc už zůstane jen pro radost a na tyhle věci si pořídím něco méně DOKONALÉHO.

marduc
marduc napsal 10.06.17 v 07:33 10b.

Krásnějších strojů není :)

Cestopis uzasnej, moje drahá žena prskala kafe do tří metrů. Měl jsem ji už nalomenou, že dáme podobnou jízdu letos v létě. Ale po přečtení tohoto jedeme na Duknách :)

GixxerPP
GixxerPP napsal 29.12.14 v 13:33 10b.

červená 748 musí dostať 10 to sa inak nedá..

Nexxxt
Nexxxt napsal 21.05.13 v 10:40 10b.

Taky sem jí chtěl, je to klasika

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 09.12.12 v 15:58 10b.

Nádhera, jedna z nejhezčích Ducati.

dalila
dalila napsal 02.04.12 v 15:34

Kásná stíhačka,doufám,že japončíkům pořádně zatápíš...

Na dotaz z mého deníku Ti DESMOFULCRUMe odpovídám zde:

O zmrzlině už neuvažuji. Kelímky už mám za sebou,na tomhle je děsná prdel... Každopádně děkuji za poklonu a sunu sem 10b.