Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník VladaD
Vloženo 28.8.2014
Aktualizováno 22.10.2015

mezi "čopry" asi nejvíc známá klasika

První dojmy - na první dojem jsem nechápal co na ní všichni mají .. ale to sem projížděl zánovní seškrcenou verzi což mi došlo až když jsem si sedl na tu co mám, majitel té seškrcené ani netušil že je víc výkonů :-) a taky jsem sesedal z 80koní na necelých 50, na druhou stranu když jsem si zvykl mít nohy v nedohlednu natažené dopředu, na ot že není třeba řadit, nemusím řešit řetěz chladič, leštím jen jeden budík rychloměru neb otáčkoměr se tam nedává, ta motorka mě začla neskutečně bavit , mám jí třetí sezonu a pořád mě baví víc jak předchozí (nic proti nim) ale motorka nesvádí k překračování rychlosti, má nízko těžiště slušnou váhu na svůj věk :-) a taky potenciál k přestavbám atak už byla odstrojená a váha dolu byla jen ku prospěchu ale pohodlí a nalezení batůžku si vyžádalo opětovné nastrojení původních brašen a taky pohoda.

Motorku bych doporučil pro - pro pohodáře a lidi co chtěj jezdit a kochat se

Doplňky na motorce - plno serepetiček z chromu s motivem orla a opletení hadic (předchozí majitel) brašny, rolka, přepákování , opěrka , jiný řidítka širší a lehce vyšší ...

stroj sem vybíral spíš z nouze , chtěl jsem ideálně SV 650.. jenže po absolvování asi 8 prohlídek kdy pokaždé probíhala stejná písnička do telefonu "motorka je v super stavu" a při osobní prohlídce měla jedna barva tři různé odstíny, různě zbastlené "úpravy" apod jsem znechuceně vzdával honbu za vysněnou motorkou a virago mi náhodně skřížilo cestu, čopry jsou fajn ale chtěl jsem něco divočejšího ... na druhou stranu táhne mě to ke klasikám a nízkorozpočtovým bajkům .. projel jsem , majitel jezdil poslední roky jen na technickou což tomu vše odpovídalo navíc bývalý kolega a tak nebylo pochyb o tom že co říká to sedí ..

zkušenosti výborné, motorka je sice podle názvu tuctová ale kdo jí měl určo na ní v dobrém vzpomíná, mě vyhovuje že má příjemný zvuk, a tak si užívám jak jízdu městem tak na okreskách .. i na dálnici se dá .. ale v záplavě střelců v plechovkách to tam není to pravé

na cestování se motka určo hodí , záleží ale kam se jede jaký je počasí a pod .. v morku mám nohy tak nízko a ve předu že kdybych jel bos asi by to bylo lepší než trpět v totálně promočených botách .. ale záleží na kvalitě obuvi dík brašnám se na ní vejde tak akorát věcí, ale nejradši mám jen takové to ježdění kdy i cesta je cíl , na lehko žádný stres z toho že neletím 250km/h a že mi každý ujede

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:44 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

Flatron007
Flatron007 napsal 23.09.14 v 15:49

Ať ti buble ještě spoustu tisíc kilometrů:)

Boža
Boža napsal 30.08.14 v 07:37 10b.

Bezva čopřík pěkně si ho užívej dávám 10 bodů

SonyLee
SonyLee napsal 28.08.14 v 19:27 10b.

Krásná malá Dračice přeju spousty pohodovejch kiláků a šťastný návraty

žižala.
žižala. napsal 28.08.14 v 13:48 10b.

Dobrá volba supr stroj.