Gas Gas EC 300 R (2014)

Vlastník apriliatuning
Vloženo 25.8.2014
Aktualizováno 25.8.2014

Gasgas EC 300, Replica factory, lehké, obratné, moc hezké a výkonově bohatě dostačující.

Motorka koupena od FIRMA:EXAC s.r.o. (Praha 5-Malá Chuchle)

První dojmy - Motorku jsem koupil novou a po přesednutí z trialu jsem měl potíže jen s absencí zátahu v otáčkách těsně nad volnoběhem. Ale to je zvyk. Jinak motorka je úžasně lehká, ovladatelná a funkční. Je to replica k 30 výročí Gasgasu, takže i výbava je na hodně vysoké úrovni. Brzdy Nissin, vidle Marzochi, zadní centrál Rieger, karburátor Keihin . . . . . .

Gasgas byl jasný, po zkušenostech v trialu jsem chtěl zkusit enduro a vzhledem k tomu, že s trialovými gasy jsem byl vždy spokojen, nebylo co řešit. Jen vybrat mezi EC 300 Racing a EC 300 Replica factory. Ač byla dražší, tak bylo rozhodnuto, je nádherná a veškerá výbava je na vysoké úrovni. Najeto zatím jen asi 10 motohodin a motorka ve všem překonává moje očekávání. Je neskutečně obratná, pocitově lehká a hravá. Zatím jsem nastavoval řídítka a až najedu ještě pár hodin, seřídím pérování na svou váhu. Jak přední Marzochi, tak zadní Rieger jsou nastaveny hodně racingově, takže zápěstí dostává zbytečně moc velkou sodu. Jinak motor je jak z říše snů - výkon, průběh, zvuk. Jen ta spotřeba, ale na tu jsem si u dvoutaktů už zvykl.

_Jerry_
_Jerry_ napsal 30.12.15 v 18:11 10b.

Jo, to je parada... Tyhle radky klepu vytahanyma rukama po dvou hodinach jezdeni na tom samem

Machy07
Machy07 napsal 25.08.14 v 18:35 10b.

Luxusní

soused22
soused22 napsal 25.08.14 v 17:58

Moc krásný endurko též koukám po dvoutaktní třístovce na vyblbnutí a na zimu hlavně.At slouží

cat-nikita
cat-nikita napsal 25.08.14 v 11:56

Na blbnutí jako dělané

Maxim
Maxim napsal 25.08.14 v 08:30 10b.

Tak to je mazlik 10!