Ducati Monster 900 (i.e.) (1998)

Vlastník kohlajz
Vloženo 21.8.2014
Aktualizováno 12.10.2014

Super ovladatelná a zábavná motorka pro ty kteří chtějí jezdit stylově.

První dojmy - První seznámení s motorkou je takové, že je suprová. První jízdy kolem komína mě natolik bavily, že bych dokázal jezdit furt a to jsem si na motorku teprve zvykal.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné snad pro všechny, kterým se líbí a vejdou se na ni.. Primárně asi vhodnější pro menší postavy. Ale i já se 188 cm se na ní krásně složím :)

Doplňky na motorce - Padáky, otevřené výfuky, rukojeti, zrcátka, přečalouněné světlo, miniblinkry

Moto má dokonalej zvuk, při každým ubrání plynu střílí jak blázen díky otevřenejm výfukům.(je to dost návykový :D)
Jízdy vlastnosti super. Motorka v zatáčkách drží jak přibitá a krásně se ovládá.
Výkon motoru pro mě naprosto dostačující a řekl bych i optimální. Jezdit přes 200 není úplně moje kafe :)
S motorkou jsem vyrazil i do centra Prahy a i zde jsem spokojen. V nižších rychlostech si musí zvyknout člověk na trochu toho cukání..ale myslím že časem i to vychytám, co to půjde .

Teď se jen připravit na nějakej delší výlet a pak přidám další zkušenosti.

Nyní nemohu motorce nic vytknout. Dostal jsem od ní přesně to, co jsem očekával a možná i o trochu víc :)

Leny73
Leny73 napsal 24.11.14 v 06:38

Ducati je Ducati

olin.uo
olin.uo napsal 09.11.14 v 12:51 10b.

Fogis33
Fogis33 napsal 12.10.14 v 22:27 10b.

pěkná mašina tak hezké společné kilometry přeju

raidar
raidar napsal 12.10.14 v 22:24 10b.

mar36
mar36 napsal 22.08.14 v 18:28

Moc pěkná, ať ti slouží co nejdéle a dělá ti jen radost.