Jawa 650 Classic (2015)

Vlastník hrnous
Vloženo 2.8.2014
Aktualizováno 29.8.2014

Vloženo: 02.08.2015, Uskutečněno: 02.08.2015, Zhlédnuto: 4x

Kilometry ubíhají..motorka jezdí.. za tento rok už sem otočil dvakrát ukrajinu, včera se vrátil z cesty z Vysokých Tater.
Aktuální situace je taková, že tu nemám co psát. Po úpravě elektroinstalace, a to ještě preventivní prostě jezdím jezdím a zase jezdím. Motorka ve 3000 otáčkách ožívá a ve 4000 se rozlétne vpřed. Trvalá dálniční rychlost 140km/h. Otestováno mám krátkodobě víc jako 160 VE DVOU. Vo je zajmavé, že i v dlouhodobé jízdě 140 dálničních - od rezervy do rezervy, se spotřeba drží na 4,8-5l/100km. Měří se od prvního dotknutí benzínové hladiny zadní hrany benzínového víka Takže přesnost maximální. Není problém za den nahrkat 500km a za víkend dvojnásobek. Malým problémem jsou snad moje rozsýpající se záda a zkamenělý zadek.
Jo a ještě jeden detail, nevím, jestli někde dělám chybu, ale motorka sedí na cestě o dost lépe při jízdě ve dvou. Gumu mám originálního rozměru výrobce Avon.

• Satanova pomsta - finále

Tak se nám ta Satanova pomsta zase o kousek posunula. Zde jest důkaz pro nevěřící :) https://youtu.be/2SOcdddi5N0 Motor už vrčí, motorka je z 98% hotová. Nakonec to všechno snad nějak dobře dopadne.. Jako nutnos

Vloženo: 28.01.2018
    Uskutečněno: 28.01.2018
  • Satanova pomsta

Kdybych měl vymýšlet slova pro úvod tohoto článku, asi by to byla směs tak sprostých slov, že by server hostující databázi motorkari.cz raděj spáchal harakiri a dobrovolně vyrazil pojistky až v Temelíně. Postupně mi

Vloženo: 25.01.2018
    Uskutečněno: 25.01.2018
  • Ložiska kola a spol

Dneska sem vyměnil na pekelném stroji ložiska v zadním kole. V souvislosti s instalací nové pancéřové hadice pro zadní brzdu vyvstala myšlenka pořídit lepší tlakový spínač zadní brzdy a tak když už se člověk hrabe v zadn

Vloženo: 23.03.2016
    Uskutečněno: 23.03.2016