Suzuki DR 800 Big (1991)

Vlastník DAKAR82
Vloženo 7.7.2014
Aktualizováno 15.11.2018

Kladivo na čarodějnice. V současné době na bazaru, dlouho jsem se nemohl rozloučit ale pokrok nezastavíš.

První dojmy - První dojmy: Solidní zátah, syrový zvuk, příjemně odstupňované řazení, pohodlí!!, vyšší hmotnost, menší rejd (ale na takovou mrchu pořád slušný), slabší brzdy. Chybí šestý kvalt, motor by to v klidu utáhl. Horší ochrana proti vzduchu ve vyšší rychlosti.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele, lidi, co mají rádi pohodlí ale pokud chtějí, nemusí se vézt jen na asfaltu. Já ovšem nejsem blátomil takže se mnou motorka do bordelu nevjede :)

Doplňky na motorce - Padáky, obyč plast topcase, centrální stojan od Sonnyho, nosiče bočních kufrů od Rudy

S motorkou jsem byl spokojen, chtěl jsem levnější velké enduro a BIG se mi líbil odjakživa, je nezaměnitelný. Pohodlí, bezvadný zvuk i s originálními výfuky, slušný zátah, syrovost jednoválce, plavnost zatáčení.

Řádky nahoře jsem psal v době kdy jsem BIGa koupil a něco na něm odjezdil. V současné době jsem již přešel ovšem BIG je pořád srdcová mašina. Charakter jednoválce se nedá asi ničím nahradit.
BIG se cítí dobře všude, snad až kromě dálnice kde nestíhá rychlostí a ochranou jezdce proti větru, alespoň ne s originálním plexi. Cestovat se na něm ovšem dá velice dobře, pokud máte rádi spíše okresky a horší cesty než rovné rychlé víceproudové tahy, BIG nebude zklamáním.
V terénu jej nemůžu soudit ale chlapi s ním běžně jezdí slušné bordely a v pohodě. Velké přední kolo toho hodně sežere.

krysoid
krysoid napsal 16.11.18 v 10:26 10b.

Tyhle motorky jsou o emocích,buď je nesnášíš nebo miluješ.Je vidět že si v té druhé skupině

-MP-
-MP- napsal 15.11.18 v 14:39 10b.

hodně pěknej . Stará volítaná vrána , ale má to duši .