Honda CBR 900RR Fireblade (1994)

Vlastník cvrky
Vloženo 3.7.2014
Aktualizováno 4.7.2014

Blade,můj 17 bike,je to sice jebka,ale jede jak pila a fakt za málo peněz.Porodní bolesti byli veliký,kup století to fakt nebyl,ale teď si jen vrní.

První dojmy - První dojmy dobrý,akorát že mě hned na první vyjížďce nechala stát v polích,bez káry se to neobešlo.Díky vadný a totálně dojebaný elektrice v který se hrabal nějakej kutil domácí.

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo se chce bavit a neutrácet u toho mraky peněz.

Doplňky na motorce - racing přepákování,homologovaná maska,laďák,klín pod motor,panceřové hadice.

Kup proběh v pohodě,chlapík byl milej,akorát toho o motorkách moc nevěděl,nechal si to spojízdnit u mého kamaráda,tak mu volám co a jak a že dobrý,jen elektrika by byla třeba natahat nová,je fakt že chuchvalec tam byl pěknej.Cena byla příznivá,tak jsem do toho šel i když investice byli nevyhnutelný.Motorka byla už přestavěná někým předemnou po crashy ,ale jen tak horkou jehlou,kapoty dolu,rovný řidítka a enduro maska,nic víc.Jak už jsem psal nahoře,hned první výjezd a stál jsem,takže nákup nový elektriky,natahat to,odpojit palivový čerpadlo,je tam k prdu,novější modeli už ho nemají a hurá test vyjížďka,bylo po problému.Pak už to šlo rychle,přetěsnit vidlice a novej olej,racing přepákování,bez toho ani ránu,laďáček SPES,pancéřové hadice,klín pod motor,ten byl z nějakýho dvouválce,ale jak je ta vana pod motorem uzounká tak krásně sednul,jen u svodů se upravovalo,pak oleje,filtry a primár o 2 zuby menší,250km/h to fakt jezdit nemusí,teď je to pohoda a rozmotává se nádherně přes 200km/h,na zadní jde krásně a i průjezd městem zvládne klidně na šestku a neškube ani trošku,vřele doporučuju.Motorka už je stará 20let,ale jede jak moderní bike a za peníze který jsou fakt směšný,už mě nebaví sypat do motorek horentní sumy,jde to i za pár kaček a srandy kopice.Ještě plánuju nový kotouče,protože tyhle už mají dost za sebou,ale to bude hra až na zimu,teď jen jezdit a užívat si.Postupně dodám další fotky,jak budou úpravy pokračovat,leštěnka to sice nikdy nebude,ale myslím že jí to docela sluší na ten věk,ať žije streetfighters!!!

mostar
mostar napsal 01.03.17 v 06:27 10b.

Good

Delta
Delta napsal 06.02.17 v 11:28 10b.

LeChuligan
LeChuligan napsal 25.07.14 v 21:23

10b kemo,staré poctivé železo na tom nic neskundíš.. taky sem měl ze pár kousků.

gato1962
gato1962 napsal 10.07.14 v 18:03 10b.

lobokop
lobokop napsal 10.07.14 v 08:15 10b.