Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Only_one
Vloženo 28.6.2014
Aktualizováno 28.6.2014

První opravdová motorka. Láska na první podhled

Honda CB 600F Hornet: Nevyhovovala při rychlejší jízdě na delší trasy

První dojmy - Osvobozující pocit z jízdy již při první projížďce. Přesně co jsem od motorky chtěl. Je to první skutečná motorka, takže jakékoliv zatahání za plyn doprovází velmi dobrý pocit.

Motorku bych doporučil pro - Klidnější jezdci s všestranějším zaměřením a ambicemi cestovat

Doplňky na motorce - Čistá série

Hondy mám rád jak dvoustopé, tak jednostopé, tak to byla volba jasná.

Vyhovuje lineární zátah ve všech otáčkách, velmi dobře se vede a ráda zatáčí. Velmi dobré je nastavení výšky sedadla, kde se snad každý jezdec najde.

Je docela pohodlná i pro spolujezdkyni. Oceňuje dobrá madla po stranách a dobré sedlo (neumím posoudit )

Je to starší motorka, má něco za sebou, takže jsou znát již unavenější díly v převodovce, i podvozek určitě není co býval, ale i přes to se jezdí moc dobře.

Mohla by mít přední štít ještě vyšší. Na delší cesty je to horší (né nepřekonatlně), nutné se přikrčit a nebo snášet větší nápor. Ale na normální vyjížďky naprosto ideální.

Velké mínus - velmi úzké zrcátka. Jsem medvěd a vidím v nich svoje ramena. Musím doplnit prodlužovací adaptéry. Tohle mi vadí asi nejvíc spolu s tím, že nemá ukazatel paliva, jen hladové oko.