Suzuki AN 650 Burgman (2010)

Vlastník HonzaH_71
Vloženo 27.6.2014
Aktualizováno 27.6.2014

Pohodlný maxiskútr pro cestování na kraj světa a domů ... bez problémů na otočku. Dostatečná výkonová rezerva a komfort cestování předurčují tento stroj k hltání kilometrů.

Kymco Myroad 700: Na Buráku se cítím pohodlněji

První dojmy - První dojmy byly úžasňácké. Motorka je při manipulaci na parkovišti těžká, ale jakmile se rozjede, tak poslouchá jak dobře cvičený psék. Úplně bezvadně se vodí do zatáček a jistotu jsem získal po pár kilometrech. Na dálnici se cítí jako ryba ve vodě, přičemž ani jízda městem ji není cizí. Až překvapivé jsou sametově hebké rozjezdy, jak to nazval můj kamarád ;o) Motorka jde ochotně za plynem, je ale třeba brát v potaz celkovou hmotnost. Není to odlehčený supersport.

Motorku bych doporučil pro - Především pro milovníky dlouhých vyjížděk nebo motorkáře větší postavy.

Doplňky na motorce - Zatím jen plotna monokey, do které co nevidět zaklapne min 52 ltr. kupfr od Givi nebo Kappy. Bude i nové plégo s deflektory na ochranu rukou před deštěm a chladem .. ale všechno postupně...

Stroj jsem si vybral, protože jsem chtěl většího a silnějšího skútra. Burgman splňuje všechny mnou kladené požadavky a je to "vychytaný držák". Zatím mám najeto málo, ale i to málo mi stačilo na to, abych věděl, že toto je nadlouho má poslední motorka, nic dalšího nehledám, nepotřebuji. Výkonově gut, překvapil mě snad jen pomalejší nástup brzd, ale vzhledem k hmotnosti se nedivím. Kousavé brzdy by zajisté snižovaly celkový komfort. Podvozkově bez připomínek, uvidím jak při jízdě ve dvou. Zatím jezdím sólo. Úložný prostor je tak akorát na menší nákup pro dvou až tříčlennou rodinu na víkend :o) Stroj je především určen k polykání kilometrů na dlouhých výletech nebo pro cesty třeba k moři.

mirsil
mirsil napsal 28.12.14 v 12:31 10b.

Vítej do rodiny příznivců těchto "parníků" od Suzuki a přeji hodně štastných a pohodových kilometrů v nové sezóně

M_a_c_e_k
M_a_c_e_k napsal 08.08.14 v 14:46 10b.

..jednou si koupim taky takovy fajny gauč jako náš Robokop..

forman59
forman59 napsal 27.06.14 v 09:32

Honzo vítej v klubu a přeji hodně pohodových kilometrů. Opravdu výborná volba.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.06.14 v 09:17 10b.

Suprovej maxík gratulejšn