Honda PCX 125 (2014)

Vloženo 18.6.2014
Aktualizováno 18.6.2014

Mám ji fungl novou jede 120 a zatrím baští něco přes 2 liry

Motorka koupena od Harnnes Praha - Nevím první kup ale měl PCX nejlevněj

Suzuki AN 125 Burgman: nebyl na trhu (starší od českých majitelů)
Yamaha X-max 125: na trhu byly jen biky z Fr což jsem nechtěl.A za cirka 70lirů nic moc

První dojmy - hned když jsem ji koupil tak sem na ní dal 180km a hned jako úplně surová jela moooc pěkně systém start stop funguje perfektně rozjezd do kopce s vypnutým motorem (Z barandovský křižovatky jsem vyjel jako první mezi 2ma plechovkama) Jak se na tom sedí:je to už trochu větší skůtr má dost přes metrák je to o zvyk já jsem měl před ním čínu skůtra a Jawu Dandy takže o něco lepší než ta čína ale o hodně lepčí než kvaltová dandynka na který jsem dojel na balaton a zpět a na východní Slovensko a zpět jako z pohledu pohodlí,jinak jsme zkoušeli jak by jsme se na ni vešli 2 já a moje manželka a že je to fortelná přítulka tak naprosto v poho.Co se týče ježdění dálek tak se dovolím oslovit se jako menší extrémistak co sem zcestoval na dandyně (vím jsou i větší blázni )

Motorku bych doporučil pro - na delší dojíždění kamkoli dálnici zvládne tipuju tak do 40ti kilometrů a zpět

Doplňky na motorce - větší přední plégo,plotna a kufr givi

Tak tadle mašinka mě zaujala spotřebou rychlostí i cenou.Koupil jsem si příplatkové plégo Givi,plotnu i kufr Givi cca 4500 Kč i s prací v Praze.navíc .I s tím větším plégem jezdím asi tak za 2.1 litru na sto zatím mám najeto jen asi 500 kilásků ale jede fakt dobře žádnej sytič pod sedlem je nízkej ale dlouhe júložnej prostor .Startuje to perfektně tak zatím si není na co stěžovat

letec11 napsal 21.09.17 v 15:21

14500Km výměna obou pneumatik za Michlény a jsou mnohem lepší než originály kdy jsem je vyměnil dřív tak jsem ani na vlhkém podkladě nespadl.No jostále se učím .

letec11 napsal 21.09.17 v 15:18

14000 Km po mnou zaviněné nehodě a následné opravě v moto lhotský šlape dál perfektně

letec11 napsal 15.03.15 v 09:17

Máme za sebou 1 zimu a už jsem to nevydržel a jel ven ale ta zima byl hrozná jinak spotřeba pořád stejně 2.1 litru a najeto 1500 Km