ČZ 250/513 (1988)

Aktualizováno 6.6.2007

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Rebel83
Rebel83 napsal 01.12.12 v 07:40 10b.

Pěknej stroj

napsal 13.04.05 v 19:14

Srouby mi vyndaj teda az v breznu 2006, myslim si ze tak v to zari by to slo. Zatim nemuzu jeste ani chodit, ale nejsem pesimista, takze az budu moct ozvu se a nejak se dohodnem.<br />
<br />

napsal 11.04.05 v 21:31

JO SLEZEM SE KUPIL JSEM SUZU RM 250 RV. 94 TAK ZAKROSIME

napsal 29.03.05 v 19:20

Ja mam doma ted akorat rozmlacenou jawu 350-639, a rozdrcenou nohu ve ktery mam srouby, napalil sem to totiz v Ceskym Brode v 80kmh do lampy. Ale urcite se muzem dohodnout na nekdy jindy, kdyztak mi dej vedet na mail, a nejak se dohodnem.

napsal 11.03.05 v 12:55

Čus hele bydlim v mnichovicích to je ani né 25km od Brodu někdy pojezdíme zdar<br />

napsal 16.10.04 v 09:45

Hm... fakt pekna, ses asi dost velkej debil ze si do ni narval takovejch penez co? Ale co, kdyz ty prachy mas, neni co resit. Mej se a at to jezdi. Zdar.

napsal 08.10.04 v 09:52

Zdarec. Jezdím na tratích v okolí Znojma. Všechno to jsou technický tratě takže tam až ten výkon nepotřebuješ. Jezdím motokros a ne superkros. Tam je jasný, že Zetka nemá šanci stíhat. Jo a to, jak se ti nezdály ty výkony Zetky proti Husce, tak to byli tuleni co jezděj za Znojmo supermoto. Taky jsem jednou jezdil s borcama co krosej závodně. (Suzuki RM 250, Kawasaki Kx 85, Husqvarna TE 410 a 450, WR 250 a další si už nepamatuju) Nevím, jak ti to jezdí ale když je zetka v bezchybným stavu tak máá šanci japoncům stíhat. Neříkám, že je to lepší motorka, má svejch 20 let rozdílu ale stíhat se dá. Nepočítám, že s ní budu v závodech obsazovat přední příčky ale poslední nebudu... Záleží na jezdci... Tak ať ti to už konečně jezdí a přeju ti, ať máš minimálně takový zážitky jako já .krosu zdar

napsal 16.06.04 v 18:51

Zdarec bikere. Ty ses teda do těch předělávek pustil . Máš ji pěknou. Ty vzducháče vzadu bych taky potřeboval. Sice nemaj takovej zdvih ale dal se líp "korigovat" než ty mý zásobníky, z kterejch permanentně chčije olej.
Tak ať to jezdí bez vad a nezrakvi se někde.