Kawasaki Z 750 (2008)

Vlastník milanisko
Vloženo 5.6.2014
Aktualizováno 4.8.2017

Zase Kawa. Pořízen o pár let mladší Zed. Názvem stejná v detailech úplně jiná motorka.

První dojmy - Už jednoho Zeda mám doma, tak asi jsem věděl do čeho jdu. Pořízen jen novější ročník. První dojmy dobré je to naked, takže se stoupající rychlostí přibývá trochu toho větru.

Doplňky na motorce - Došlo na výměnu obou pneu. Nazuty Dunlop sportmax sportsmart 2 a motorka se stala hračkou. Nájezd do zatáčky je oproti starým gumám v klidu a v zatáčce se s ničím neperu. To co se stalo po namontování karbonového LeoVince se dá popsat jako mít bořku za motorkou. Neskutečný zvuk ve vysokých otáčkách, chropění, kašlání a mrmlání si pod fousy v nízkých - to je zvukový projev této koncovky výfuku. Doplňků by bylo v hlavě víc, ale když to všechno stojí hrozný prachy...

Šel jsem znovu do Kawy, která je o něco mladší. Trochu jiné jízdní vlastnosti, má kratší sedadlo, celkově je motorka tvrdší a brzdy o poznání lepší účinek. Nějak nervoznější oproti staršímu Zedovi předek, ale guma co je obutá, tak se nejeví moc dobře, tak po výměně si myslím, že se to zlepší. Jinak najeto jen asi 150 km od prodejce domů, ale za mě asi JO. Více později.

Lubos92
Lubos92 napsal 19.11.15 v 13:54

Ahoj; pěkná .

Drahoš1
Drahoš1 napsal 05.06.14 v 17:44 10b.

No jo Zed co jinýho napsat, tak pohodovou sezonu