Suzuki XF 650 Freewind (1998)

Vlastník ZIZINEC
Vloženo 4.6.2014
Aktualizováno 5.3.2020

Motorka je barvy černo stříbrné,na svůj věk je velmi zachovalá.

První dojmy - Motorka mě velice mile překvapila ,velice rychle jsem si na ní zvykl. Na to že to je jednoválec,má docela sílu. Velmi dobře tlumí nerovnosti na vozovce.

Motorku bych doporučil pro - Freewind je vyhovující jak pro úplné začátečníky,tak pro zkušené motorkáře,kterým nejde o lámání rychlostních rekordů,ale o jízdu na pohodu.

Doplňky na motorce - Na motorce mám cestovní kufr,cestovní plexi,dodělával jsem zásuvku na 12V A držák na GPS navigaci

Tak hlavní a zatím i poslední negativum pro mě bylo přihlášení motocyklu,jelikož se k nám oficiálně neprodávali,tak byl problém u přihlášení,trvalo to přez týden,muselo to na Dekru,aby mohly zapsat do TP a pak přihlásit.
No řeknu bylo masakr vydržet mít týden motorku doma a nemoct se projet.
Jak už jsem řekl,po týdnu jsem mohl konečně vyjet a ted už přijde to pěkné.
Od doby nákupu mam najeto kolem 1000 km a mohu jen chválit,
Jízda-s motorkou se mi jezdí velmi dobře,motorka polyká zdatně porce km bez jakých koliv protestů.
Motor má na jednoválec skvělý zátah a jde ochotně za plynem.
Přední brzda je opravdu jedovatá,zadní je naopak slabší,ale dá se na to zvyknou a na dané moto je dostačující.

Podvozek bych řekl,že mi plně vyhovuje,dobře tlumí nerovnosti vozovky,zároven velmi dobře sedí na silnici.
Motocykl má nízkou váhu a dobře se ovládá.
Jezdím s ním i do práce,to je denně cca 40 km a tu jízdu si patřičně užívám.
Další velké plus je spotřeba,která je kolem 5 litrů paliva na 100 km.

Velmi dobré je a myslím si že u hodně konkurenčních motorek chybí,je ukazatel paliva v nádrži.

JokeJack
JokeJack napsal 19.07.14 v 21:35 10b.

Přemýšlím nad ním a zatím to vypadá tak že pujde do garáže! :) Krásně jsem si početl o freewindovi u tebe. Tak to máš za 10 béček

Bohunka
Bohunka napsal 04.06.14 v 21:52 10b.

máš je tam

Bohunka
Bohunka napsal 04.06.14 v 21:51

Blahopřeji k super motorce , vím, o čem píšeš - pojedeš i do terénu?

Pepas01
Pepas01 napsal 04.06.14 v 19:58 10b.

Dobrá volba přeji hodně spokojených kilometrů