Honda XL 600 (1986)

Aktualizováno 2.5.2020

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Balanční trénink

Nejsem žádný střelec, přesto rád jezdim mimo asfalt, říkám tomu terénní čoprovani... taková pohodička, spíš to všechno projet s úsměvem, což s XL bývá... :-DD https://m.youtube.com/watch?v=fFlkehg3VOA

Vloženo: 13.04.2020
    Uskutečněno: 09.04.2020
  • Podzimní svezení

Jezdí se krásně... (y) https://www.youtube.com/watch?v=2eArzWbghJU&t=58s

Vloženo: 17.11.2019
    Uskutečněno: 30.10.2019
  • Sobotní vyjížďka

Ozval se mi kamarád, že až prý zase pojedu, chce se svézt se mnou... Domluvili jsme se a vyrazili na moje najete stezky... Poslední top počasí to bylo v sobotu a i když se námraza ve stínu držela, driftiky byly o to hezč

Vloženo: 19.11.2018
    Uskutečněno: 19.11.2018
  • Další vyjížďka

Dneska opět super relax. Sem tam nějaká "past". Vše zvládnuto pouze s jedním pádem... Nádhera, euforie, super počasí! Prostě bez chyby. (y)

Vloženo: 14.11.2018
    Uskutečněno: 14.11.2018
  • Vyjížďka

Ta motorka mě pořád hodně baví, když se chci svézt převážně off a kančí stezky, sáhnu po ní a umí stále vykouzlit velký úsměv a euforií... AT projede v podstatě to stejné, ale chlupatejsi gumy mám zde a i těch starostí s

Vloženo: 27.10.2018
    Uskutečněno: 27.10.2018
  • Bosna- video

https://www.youtube.com/watch?v=2yAX1qyJju0 Tak jsem vybral par fotek a videi a nahazel to nahromadu, jako takovou památku a připomenutí fajn tripu. Hezky se u toho vzpomíná!

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.06.2017
    Uskutečněno: 19.06.2017
  • Bosenské šotoliny

https://www.youtube.com/watch?v=zvxSX2VmUWc&feature=youtu.be Krásný výlet inspirovaný přiručkou.Doporučuju. Spousta pěkných zážitků. Jeden nepěkný, když nám v Mostaru šlohli helmy :-( . Hondice šlapala jak hodinky, ter

Vloženo: 27.05.2017
    Uskutečněno: 27.05.2017
  • Včera to nestačilo

Tak jsem využil ještě jednoho volného dne a když jsem odvedl prcka do školky,skočil jsem na bike a hurá relaxovat do přírody, protože včera mne to zase dost chytlo. Nedbal jsem těch pár kapek při výjezdu a to je dobře, p

Vloženo: 22.03.2016
    Uskutečněno: 22.03.2016
    Tachometr: 19000km
  • Projížďka na STK

Po malých krůčcích příprava na sezónu. Dnes STK,nove destičky a vyčištění třmenu. Chodi to ted krásně. Dále čištění a mazání řetězu. Olej před nedávnem. A z STKcka pěkně po nezpevněnych komunikacích domů. Vůbec se mi

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.03.2016
    Uskutečněno: 21.03.2016
  • Zase jsme to umazali...

Dnešnímu počasí nešlo odolat! Projeli jsme opet nějaké ty polni, lesní cesty někdy i necesty... XL mne baví moc, na to jaká to je stará vrána je s tím spousty zabavy. Dnes takový lehčí pád v cca 40 - 50 km/h na polni ce

Vloženo: 05.11.2015
    Uskutečněno: 05.11.2015
  • Podzimní poježdění

Kdepak nějaký zimování, teď teprve začíná legrace... Přezuto na drapáky a hurá provětrat! Počasí dnes akorát. Fůra srandy do 20km od baráku, benzinu spotřebováno něco jak když sekám sekačkou zahradu... (y)

Vloženo: 21.10.2015
    Uskutečněno: 21.10.2015
  • Rumunsko 2014

Rumunsko mne příjemně překvapilo,je to krásná zem s nádhernými horami,přírodou a dobrými srdečnými lidmi,kteří ochotně pomůžou, uvaří super jídlo nebo jen tak s vámi pokecají... S Cigány se vcelku taky dá, děcka mávají a

Typ: Dovolená
    Vloženo: 23.06.2014