Honda CB 600F Hornet (2012)

Vlastník Kmotr777
Vloženo 27.5.2014
Aktualizováno 1.6.2014

Jako nová. Suprová motorka. Pro začátečníky i pokročilé.

Yamaha FZ6 Fazer S2: Těsně před nosem mi ji vyfoukli. :-grrr

První dojmy - Jede kam potřebuji, táhne už od spoda. Sice tam u 200 začíná trochu foukat, ale to se dá vydržet. Otáčky jsou na digi display čitelné, ale dívat na budíky při jízdě je velmi nebezpečné. ;-)

Motorku bych doporučil pro - Hornet je supr pro začátečníky na silnějších strojích, ale dovedl bych si ho představit i jako první motorku. Dokáže točit opravdu nízko a v nízkých otáčkách neublíží. Na druhou stranu, pokud je potřeba, tak ten výkon se tam dá najít.

Doplňky na motorce - padáky a zadní kryt na kolo a řetězovku v barvě...

Koukal jsem ještě na Fazera S2, taky 600, který byl o 40 levnější se srovnatelným výkonem i vzhledem, ale nakonec jsem našel tohohle sršně ve žluté barvě za supr cenu, tak jsem neodolal.
Starší ročníky horneta, tuším od +-2008 do 2011 měly ještě kombinaci analog/digitál přístrojové desky. Někomu se to líbí, ale ta kombinace co vymysleli v Hondě se mě opravdu nelíbila. Pohledově vypadají obě motorky podobně, liší se hlavně větší přístrojovkou, která se lehce schová za plexi ( u staršího modelu ). Každopádně se tam lépe hodí jenom digitální, stejně jako u 1000 R.

Zdá se mi, že ve městě se se mnou trochu pere do ostrých pomalých zatáček ( křižovatek )

ÚZKÁ ŘIDÍTKA!!!:
měřím 192, pocitově cítím, že řidítka by mohly být o pár cm širší, ale hlavně pokud jsou na úzkých řidítkách normální zrcátka, která by na většině strojích stačila, tak tady je vidět tak akorát ruka. Opravdu je potřeba dát ruku do pryč, aby bylo trochu vidět.

Kubous
Kubous napsal 29.05.14 v 19:28 10b.

Super sršeň, ať ti dělá jen radost

Žabajzna
Žabajzna napsal 27.05.14 v 12:03

Krásnej hodně pohodových km bez nehod