Honda VTR 1000F Firestorm (1999)

Vlastník David990
Vloženo 26.5.2014
Aktualizováno 1.10.2017

Motorka je pro mě zatím dostačující. Jízdní vlastnosti i výkon motoru ve mě vzbuzují respekt. A pomalu se budeme seznamovat.

První dojmy - První dojmy jsem měl už když jsem ji viděl u známého. Vzhledově se mě líbila. Trochu mě scházelo že jsem před koupí neznal jízdní vlastnosti. Poprvé jsem na ni jel až když jsem ji kupoval. Oproti choperu motorka hodně padá k zemi. O výkonu nemluvě. Po krátké projížďce jsem ji hned koupil.

Motorku bych doporučil pro - Pro motorkáře kteří už mají něco odježděno. Jako třeba já. 20 000km na 125ccm 10 000km na 650ccm. Si myslím že s rozumem se na ni dá jezdit.

Potřeboval jsem motorku která více bude vyhovovat mému stylu jízdy. Čopr kterého jsem měl mě nevyhovoval jak výkonnostně tak podvozkem. Když při každé druhé zatáčce brousíte stupačkama. Není to dobré ani pro motorku ani pro jezdce (bezpečnost). Na VTRku mám odjetou sezonu a zatím si nemůžu stěžovat. Motor běží jak hodinky a kromě spotřebních věcí jako výměna oleje, pneumatik, řetězové sady a brzd. destiček. Jsem žadné investice neměl.
Motorka drží stopu v rámci možností dobře. Přece jen to není žádný drobek. Motor mě vyhovuje maximálně dá se s ním jezdit už od nižších otáček. Akorát jde poznat při rychlejší jizdě ve dvou že by pár koní navíc neškodilo. Ale zase je to moje první 1000 a musím se naučit využít co v ní je než pujdu dál.

wyrdzys
wyrdzys napsal 23.06.15 v 21:39 10b.

krásný stroj

miwies
miwies napsal 11.06.14 v 22:41 10b.

10 bodů mé bývalce

miwies
miwies napsal 11.06.14 v 22:41

10.b mé bývalce

David990
David990 napsal 29.05.14 v 18:55

Díky moc...tobě také

Jarky
Jarky napsal 26.05.14 v 21:31 10b.

fakt moc pěkný vtrko 10b hodně km bez nehod a problému