Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník vikik
Vloženo 25.5.2014
Aktualizováno 11.5.2017

Je to skvělá univerzální motorka pro všechny příležitosti

Motorka koupena od FIRMA:David Audy - AD moto (Chvalkovice - Super jednání , vše proběhlo přesně podle domluvy

Honda XL 650V Transalp: V-strom je novější , hezčí a pro jízdu na silnici je vhodnější.A taky větší
Suzuki GSF 650S Bandit: Nakonec jsem dal přednost cenduru.
Yamaha TDM 900: Do začátku je to moc silný...

První dojmy - První dojem byl , jako vždy u nové motorky , skvělej. Bylo to přesně to ,co jsem hledal. Motorka má dostatečný výkon pro předjetí,přitom to není nic, čeho bych se musel bát. Do začátku super.

Doplňky na motorce - Při koupi byl na motorce pouze klín pod motorem a topcase Suzuki. Postupně jsem dokoupil hlavní stojan , origo kufr šel dolů i s držákem a nahradil ho topcase od Givi s Alu plotnou Rintech ( Radko V-Strom klub) , širší a vyšší řídítka ,vyhřívané rukojeti , kryty rukou , 12 V zásuvka , deflektor MRA , padáky Suzuki , nosiče bočních kufrů Givi...pár věcí by se tam ještě navěsit dalo , ale takhle mi to stačí

Koupil jsem jí v červenci 2013 dovezenou z Itálie , po prvním majiteli.
Najeto klasických cca 20.000km

O V-Stromu je tady toho napsáno fakt hodně , tak jenom doplním,že je opravdu takovej,jak se říká. Za málo peněz super motorka pro začátečníky , nebo nenáročné cestovatele. Velká , pohodlná , na běžnou jízdu s dostatečným výkonem a přitom velice příjemnou spotřebou.

eidt 2017.
V-Strom , jak už jsem psal , byl skvělá volba. A svou první velkou motorku jsem si asi nemohl vybrat líp. Nejužitečnější doplňky jsou vyhřívaný gripy a hlavně deflektor - který odstranil otravné turbulence při vyšších rychlostech ( 130+ ) . Dá se díky tomu celkem v klidu absolvovat i dálniční přesun.

Objevila se příležitost výhodně pořídit nový stroj , takže jsem se rozhodl V-Strom po 4 sezónách a 20000km , trochu neplánovaně, poslat dál.
Jsem rád za každý kilometr , který jsme spolu strávili.

cébo750
cébo750 napsal 18.02.16 v 19:48 9b.

Woky
Woky napsal 20.01.16 v 15:23 10b.

bomba, aneb jasnejch 1o bodů

walaszek
walaszek napsal 06.12.15 v 13:06 10b.

Pěkný stromek, přeju hodně zážitků v sedle

rebel17
rebel17 napsal 19.03.15 v 23:56 10b.

Máš pěknýho Stromka přeji mnoho kilometrů bez nehod

BigBary
BigBary napsal 27.10.14 v 14:40