Yamaha FZ1 N (2012)

Vlastník Kaditko
Vloženo 21.5.2014
Aktualizováno 14.8.2015

Koupil jsem ji v barvě Power Blue, ale už před koupí jsem věděl, že půjde do černé! Ta barva mě naprosto neoslovila, ale stav, najetý km a výbava hrály prim!

Motorka koupena od Greyfox (Bohuňovice) - Bez problémů..

Triumph Speed Triple: Moc jsem ji chtěl, ale nepodařilo se mi ji sehnat ve stavu pro mě přijatelném :(

První dojmy - Je to bestie doslova a do písmene.. Najeto mám zatím jen pár km, ale prdel mám sevřenou statečně :-D .. Oproti FZ6 ten plyn jenom tak šolíchám!

Motorku bych doporučil pro - Asi pro někoho, kdo má v pořádku ruce a mozek! :-)

Doplňky na motorce - Výfuk Mivv, pancéřky, K&N filtr, CNC páčky, držák SPZ, klín, LED blinkry

Jsem vysokej a na FZ6 jsem si přišel jako "vosa na bonbónu" .. FZ1 mi vždycky přišla jako jasný nástupce, nicméně jsem se zamiloval do Speed Tripla, který se nepodařil, tak nakonec přeci jen padla volba na FZ1! .. Nejsem kdoví jakej jezdec, takže nedokážu smysluplně hodnotit.. Oproti FZ6 hodnotím jednoznačně nesrovnatelně lepší brzdy! Možná i díky pancéřkám, to nedokážu posoudit. Posez mi vyhovuje taky víc. Tak nějak se mi to daleko líp skládá do zatáček, ale ten výkon.. Ten výkon.. Neskutečnej masakr!!
Jak už jsem psal výše, změnil jsem barvu z Power Blue na černou, páč černá je černá!! Rád bych pořídil orig . štítek, pokud se mi podaří sehnat někde zánovní (5tis. za novej je zločin) a klín Puig se mi nelíbí, tudíž proběhne rovněž výměna.. Zrcátka Rizoma byly velká frajeřina , ale jsem z plechovky zvyklej sledovat dění za sebou a v těch to fakt nešlo, takže výměna za originál, který jsou dle mýho naprosto v pořádku!

Honza-suky
Honza-suky napsal 06.01.15 v 13:32

Ty krávo! Krasná mašina ! Je videt že je opečovávana s láskou Lauf tomu asi taky dodá krasnou zvukovou ozdobu! Jasných 10b. chlape !

Komar8888
Komar8888 napsal 31.05.14 v 21:14

Super mašina taky hledám nějakou v TOP stavu ke koupi

Ryuichi
Ryuichi napsal 28.05.14 v 12:03 10b.

palusek
palusek napsal 23.05.14 v 09:51

Marast největšíííí. Bomba

Fannyk
Fannyk napsal 22.05.14 v 23:48 10b.

Hodně pěkná mašina