Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Caymon
Vloženo 18.5.2014
Aktualizováno 18.5.2014

Honda CB 600F Hornet. Do provozu 2007. Při koupi najeto 12 000.

Motorka koupena od FIRMA:David Audy - AD moto (Chvalkovice - Perfektní přístup, ochota, nízká cena. Motorka po půl roce stále funguje pefektně, takže prodejce můžu doporučit.

Yamaha FZ6 N: S hornetem naprosto srovnatelná a proto jsem vybíral srdcem.
Suzuki GSF 650 Bandit: Moc těžký, malý výkon, vzhled.

První dojmy - Před touto motorkou jsme sedlal 8kw 125ku, takže po prvním svezení mi připadala strašně těžká a ještě více výkonná.

Motorku bych doporučil pro - Jak už jsem napsal výše, tak bych jí klidně doporučil začátečníků, ale musí si vážit svého života a s Hornetem zacházet opatrně. Přece jen 72kw už je docela obstojný arzenál

Doplňky na motorce - Jiná zrcátka, držák značky, mini blinkry a samozřejmě padáky.

Na začátek musím říct, že nechápu proč je ve všech tématech Hornet hodnocen jako nevhodný pro začátečníka. Pokud pominu to 125ku, kterou jsem měl před hornetem, tak já jsem uplný začátečník, jelikož na 125 jsem se nenaučil vůbec nic, jak jsem později zjistil.

Když jsem měl horneta konečně doma a podnikl s ním prvních pár kilometrů, tak jsem z něj byl opravdu nadšen. V nižších otáčkách moc netáhne, takže se s ní dá perfektně sžívat a zjištovat co to umí. Když už se něco naučim, tak za něj můžu začít víc tahat a výkonu mám pořád dost.

Klidně bych Horneta doporučil pro začínající jezdce, ale musí to mít v hlavě srovnané!!!

Nyní mám najeto cca 3000 km a jsem s ním stále velmi spokoj. Bez jediného technického problému.