Yamaha XV 535 Virago (1997)

Vlastník Hasáček
Vloženo 14.5.2014
Aktualizováno 4.11.2020

prostě nejovladetelnější " šopřík " dobrý na brumlání " kolem komína" ale zvládne i trochu delší vejlety

První dojmy - první jízda byla trochu syrová , předchozí majitel měl řídítka představený před osu vidlic, takže jsem v každé zatáčce " přepadával " . Po přenastavení to bylo jiný kafčo :-)

Motorku bych doporučil pro - Jak už je všeobecně známo , je dobrá pro holky. Já teda nejsem zrovna velkej chlapák :-)), ale prý už na tom vypadám taky jak " vosa na bonbónu " Prostě je to menší stroj, tak je to na menší postavy!!

Yamahu virago jsem si vysnil už od základky, chtěl jsem původně jen " jedenáctku " a žádnou jinou, ale finance mě stačili jen na tenhle stroj. A nelituju toho. Motorka je lehká , ovladatelná , jede se na ní jak na kole, ale taky na ní taky tak bolí zadek. Do zatáček se dá klopit víc, než kdejakej těžkej custom a to se mi na ní líbí asi nejvíc. Jen ty brzdy!!! Ty teda moc nebrzděj, tak na to hodně velkej pozor!!!

Hasáček
Hasáček napsal 07.06.20 v 07:27

Píše se rok 2020 a pohodovou 535ku prodávám... ať dělá radost zas někomu jinému. Nejraději bych si ji nechal, ale za minulý rok jsem ji "vytahl" jen jednou.

Hasáček
Hasáček napsal 07.06.20 v 07:09

stanley11
stanley11 napsal 11.01.15 v 19:58 10b.

Máš to pěkné , a ten lesk, 10b. ale leštit bych to nechtěl...

Retráč
Retráč napsal 29.07.14 v 17:46 10b.

Malá ale hezká 10b

Vedroso
Vedroso napsal 25.05.14 v 21:29 10b.

Jo jo krasavice, Virago je nej