Yamaha XV 535 Virago (1998)

Vlastník fanna
Vloženo 8.5.2014
Aktualizováno 9.5.2014

čopr pro důchodce,jednoduchá,spolehlivá,oblíbená,levná,trochu malá.

Honda SW 600T: železo zvítězilo nad plastem

První dojmy - Výkon pro singl jízdu dostatečný,spolehlivost vynikající,minimální údržba,spotřeba zvládnutelná z důchodu.Je trochu menší vedle customů trochu připomíná koloběžku.Od mládí jsem jezdil jen na Jawách a Zetkách,takže na stará kolena trochu změna-celkem příjemná.

Motorku bych doporučil pro - Začátečnící,holky,důchodci,nemajetní

Rozhodovala cena,po roce jsem uvažoval o přechodu na Introše ale jak stárnu,nižší váha stroje mi vyhovuje.Manželka o cestování na motorce nestojí a tak mi nevadí jen nouzové sedlíčko pro spolujezdce.Úložný prostor se řeší obvyklými brašnami,spotřeba kolem 4l,motorka se asi nejlíp cítí v garáži,já nejraději projíždím krajinu po okreskách a užívám si.Není to stroj na expedice,ani dálnice není její doménou,ale tři sta kilometrů(jen s tankovací přestávkou)zatím dávám bez velké újmy na zdraví.

fanna
fanna napsal 12.09.17 v 09:45

Virágo šlo do světa a na jeho místě je teď Piagio Beverly 500,došlo na ty plasty.Jezdím fakt jen na dohled z našeho kostela a na skůtr sednu v šortkách a sandálech.

Boža
Boža napsal 16.05.14 v 18:15 10b.

Máš krásného choopera užívej si ho vždy v pohodě 10 bodů

Mikymoto
Mikymoto napsal 15.05.14 v 09:16 10b.

Pěknej stroj. Z Introuše netřeba mít strach - je jen o cca 10-15 kg těžší (podle verze). Taky sem měl hodně respekt, ale je to jen o manipulaci na místě. Jedinej výraznej rozdíl je v chlazení - už se mi párkrát v létě při popojíždění v koloně roztočil ventilátor na chladiči, takže ostatním se vzduchem vchlazenými stroji se v tu chvíli musely dost hřát motory.

tatíkPé
tatíkPé napsal 10.05.14 v 11:11 10b.

Nuž, všechny fotky s titulkem, je ty s Viražkou né? Každopádně přeju hodně pohodových kilometrů bez nehody .

kubrt1965
kubrt1965 napsal 09.05.14 v 17:10 10b.

Hodně šťastných km