Honda VTX 1800 custom (2007)

Vlastník altmy
Vloženo 4.5.2014
Aktualizováno 4.9.2018

Dlouho jsem se rozhodoval mezi několika moto a nakonec jsem vybral a myslím, že dobře...

První dojmy - Po prvním svezení u předchozího majitele, jsem ji chtěl. Má původní Suzuki VS 1400 Intruder je super, ale VTX 1800 je zase o level výše. Jako poslední ve hře zůstala VTX a Intruder M 1800R, ale po svezení vyhrála ovladatelnost a klasická "krásná" koncepce.. 240 guma u Rka si přeci jen vybírá daň ovladatelnosti oproti VTX, hlavně na klikatých okreskách.. Jedno velké mínus VTX, jsou níže posazené stupačky... není to nic příjemného slyšet drhnutí drahých příplatkových stupaček, nebo čekat pořádný kopanec..

Doplňky na motorce - otevřené sání, laďáky, předkopy, držák SPZ, blinkry, zrcátka

SlimM
SlimM napsal 04.09.18 v 06:29 10b.

Moc hezká.

John1
John1 napsal 03.06.15 v 20:21

Krásnej stroj. Hodně najetých km bez újmy

John1
John1 napsal 03.06.15 v 20:20 10b.

Krásnej stroj. Hodně najetých km bez újmy

babula
babula napsal 30.07.14 v 16:29

Páni,krásná.10b

čert129
čert129 napsal 11.05.14 v 20:24

opravdu krasavec přeji Ti hodně šťastných km. a pohodu na cestách jasných 10b.