Moto Guzzi Stelvio 1200 (2008)

Vlastník Jamaican
Vloženo 29.4.2014
Aktualizováno 19.5.2021

Od severu na jih aneb dobývání Evropy. Po bavorské slečně jsem zavítal trochu jižnějším směrem a to vše díky mému kamarádovi, který mi udělal tak zajímavou nabídku italské konkubíny, že se nedalo odmítnout.

První dojmy - První nastartování byla úplná symfonie. To vám byl zvouček, tep se mi zvýšil a já byl nedočkavý jak malé děcko na cecek. Usedl jsem, pravda sedlo krapek tvrdší oproti Hildě, ale v tu chvíli kdy jsem se rozjel vzal za kroutítka, myšlenka na tvrdší sedlo byla tatam. Při malých rychlostech si krásně pobroukává pod vousy a když máte chuť hodit vítr do vlasů, tak jen zlehka zatáhnete za heft a letí jako pán.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co chtějí moto s koulema. Kdo už má něco odjeto. Je trochu fyzicky zdatný, jelikož ta mrcha něco váží a na dietu to s ní nevypadá. Já žádná korba nejsem spíše taková sušínka repspektivě jako Rambo po dehydrataci, a abych pravdu řekl, někdy mám problémy jí z určitých míst odtlačit...

Doplňky na motorce - origo boční kufry MG, Top Case, kryt pod motor, zásuvka v podsedle, padáky (motor, kardan)

Abych pravdu řekl, když jsem ji prvně viděl v moto časákách nebo někde na inzerci, tak se mi ze začátku moc nelíbila. Ten její vnější vzhled co se týče oblasti světel (něco mezi nasranou mouchou a mlokem) se mi zprvu moc nezamlouval, ale stačilo pár delších pohledů a už jsem jinou nechtěl, hlavně po tom co promluvila, sice italsky neumím ani bléé, přesto jsem ji rozuměl :).

Po ujetí cca 500 km mi odešel z neznámých důvodů startér. Nový startér zatím drží a už má něco nalítáno, snad tento defekt byl způsoben únavou materiálu či nekvalitním výrobkem.

MičBjukenen
MičBjukenen napsal 24.10.17 v 05:10

Aha tak proto ten odstrojený přední blatník a blátivá podestýlka. Ale jinak " sehr Gut " ta páčka.

spike-cz
spike-cz napsal 19.09.16 v 21:38 10b.

Gratuluju, s chutí jsem početl i deník. Ať slouží..

3neczak
3neczak napsal 10.08.15 v 20:02 10b.

moje krevní skupina.

TRA
TRA napsal 16.12.14 v 07:33 10b.

Jak jinak než také 10b, i když já nejsem objektivní Ať už nezlobí a dělá jen radost

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.07.14 v 22:21 10b.

Parádni italka