Puch 200 (1937)

Vlastník jawarmaniak
Vloženo 23.4.2014
Aktualizováno 7.9.2022

Vloženo: 14.12.2021, Uskutečněno: 14.12.2021, Zhlédnuto: 33x

Skloubit časově, ale i finančně, koníček staré motorky a rekonstrukci baráku dost dobře nejde. Letos se mi podařilo Rakušákovi "jen" nechat zrepasovat dynamo. Ovšem i to byl pro mne velký počin, když si vezmu, co to stálo úsilí sehnat někoho, kdo by to zvládl.
Tak abych alespoň trochu zlepšil letošní bilanci, naježím dvoustovce originální vzduchový filtr. V tuto chvíli leží v krabici kdesi v Rakousku a čeká, až se po letech shledá s karburátorem, na který patří. Tímto drobkem si škrtám zřejmě poslední kousek lega, který jsem mohl koupit, coby originální díl a začnu šetřit na díly nové. Hlavně pryžové výrobky a tlumič výfuku. Dá li Bůh, nová dílna a prázdná peněženka, mohl by před koncem desetiletí jezdit ?

Guga (72) napsal 14.12.2021 v 11:07

Držím palce

• Česká verze manuál po 77 letech

"Když nešprechtíš, tak si to přelož", řekl mi... No fajn. Takže po 77ti letech tu máme konečně českou verzi uživatelské příručky pro dvoustovku :)

Vloženo: 28.01.2023
    Uskutečněno: 28.01.2023
  • Dynamo po repasu

Po dlouhém hledání se mi podařilo najít pana doktora na dynamo z Rakušáka. Nikdo, o kom vím, že dělá v republice dynama, to nechtěl vzít. Takový je to u nás exot.. Slitoval se nade mnou až jeden mistr a hodil mi na něj o

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.03.2021
    Uskutečněno: 08.03.2021
  • Máme nachromováno

Po takřka roce se mi vrátila nádrž od chromaře. Musela jít prý 4x na měď, aby se srovnala. Za mně moc pěkná práce. Na dnešní burze jsem koupil kožené brašny. Vše je pěkně namontováno.

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.06.2020