Yamaha XV 535 Virago (2002)

Vlastník Kerny76
Vloženo 5.4.2014
Aktualizováno 5.4.2014

To byla moje první nová motorka

První dojmy - Přešel jsem na ní z Jawy 350 kývačky. To byl mazec při první jízdě! Těch 535 kubíků dokázalo s Virgem hejbat !!!

Motorku bych doporučil pro - Virgo bych doporučoval začínajícímu motorkáři a nebo se hodí k nějaké dívce.

Doplňky na motorce - Pouze neoriginální brašny

Myslím si že je to motorka jen pro jednoho pro řidiče docela pohodlná ale se spolujezdcem je to horší. Jinak je super lehounká, i přes malý obsah docela živá,
ovladatelnost bych řekl průměrná. S brzdami jsem neměl nikdy problém i když zadní kolo brzdil buben. Cestovat se s Virgem dá, ale max. ČR dál by to byl dost velký masakr hlavně s úložným prostorem, který motorka nemá prakticky žádný. K její velikosti se nedají dát větší brašny.

Kerny76
Kerny76 napsal 06.04.14 v 07:05

Já jí nepodceňuju byl jsem s ní moc spokojenej. Jen je to můj názor po přesednutí na Dragstara. Je mi jasný, že s ní jde jezdit dálky, ale co si pamatuju tak při denním nájezdu víc jak 200 km mě bolel celej člověk. Při srovnání s drakoušem u kterého se mi to začalo projevovat až tak od najetí 400 km a více. Jak říkám je to jen můj názor při srovnání dvou motorek.

Rey65
Rey65 napsal 05.04.14 v 21:02

Ahoj, s Viagrou jsem otočil Chorvatsko na Krk, Maďarsko termály Pápa a ůplně v pohodě. Nepodceňovat tento stroj se vyplatí. Rey