Kawasaki Z 750 (2009)

Vlastník Drahoš1
Vloženo 5.4.2014
Aktualizováno 12.8.2020

Motorka byl můj dlohodobej sen. Prostě mazlík co mám povídat :D

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes (Bylany) - Vše proběhlo v pořádku a bez problémů. pěkný přístup. Podle vlastní zkušenosti můžu doporučit.

První dojmy - Vzhledem k tomu že jsem na motorce seděl po šesti letech tak první dojem byl bombaaa. Do ruky padla v podstatě hned, prostě mazlík. Líbí se snad všechno. I když už se těším až sundám ten nevzhledenj držák SPZ :D

Doplňky na motorce - já zatím nic, předchozí majitel přední štít (Kawasaki) v plánu je jiný držák SPZ, klín pod motor, zadní blatník, možná řidítka, páčky, pancéřovky a stupačky. O laďáku zatím nepřemýšlím 3.6.2014 kecám to monstrum co tam je se mě tam moc nelíbí takže už mám vyhlídnutý ixil L3X :D

Moc pěkná motorka, dobře ovladatelná, prostě vyhovuje ve všech směrech.

Zatím ji mám jen krátce, takže toho co bych o ní mohl napsat moc není, ale časem budu přidávat zkušenosti. Co se týká servisu tak jsem zatím udělal normální servis po koupi: olej filtry svíčky (2-3 válec opravdu lahůdka :D ) ještě čekám až dojdou destičky (vybral jsem na zkoušku brembo) a zároveň vyměním i brzdovku.

Jestli se na motorce dá dobře cestovat zatím opravdu nevím, žádnou dalekou cestu zatím za sebou nemám, když nepočítám 130km od prodejce, ale je pohodlná na moji postavu vyhovuje nejsem žádnej obr mám něco málo přes 175 cm.

3.6.2014 tak už máme za sebou něco málo přes 3000 a na motorku si nemůžu stěžovat. Opravdu je to super stroj, Po tom co jsem tam dal jiné destičky pěkně brzdí a až přes zimu dám pancéřovky tak to bude úplně dokonalé :D Ovladatelnost je pořád stejná ne li lepší ale to bude asi tím že se spolu už známe delší dobu. Ze začátku po delší cestě bolel zadek ale je to jen o zvyku.

Čadil
Čadil napsal 12.07.18 v 20:44 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 06.08.16 v 09:04 10b.

MorgienA
MorgienA napsal 10.09.15 v 07:20 9b.

pěkná

rybíz5
rybíz5 napsal 02.07.15 v 12:06 10b.

Jem zapoměl...10B

rybíz5
rybíz5 napsal 02.07.15 v 12:06

Krásnej zedík V té zelené je nádhernej