Aprilia Pegaso 650 (2005)

Vlastník Pepa66
Vloženo 21.3.2014
Aktualizováno 24.3.2015

Vloženo: 20.04.2014, Uskutečněno: 20.04.2014, Zhlédnuto: 8x

Dokud je ještě trochu času piluju detajli, jako například blinkry, který jsou stále poprskaný od kondanzátu z výfuku. Mám doma skůtr na ND a moc se mi líbyli ty malý blinkříky, řekl jsem si, že spojím příjemný s užitečným a namontuju je na Jozefínku "ať se líbý i sama sobě a mně taky". Myslel jsem že nějak překousnu asi horší svítivost, ale opak byl pravdou. Rozčarování prišlo v okamžiku, když jsem sejmul sklíčko a vybafla na mně jakási neznámá žárovka, po usilovném studiu jsem za pomoci PC odmaturoval s vědomím ža ještě asi neznám všechno na světě.
V každém případě jsem nečekal H21W, tak že vzhůru do montáže "místo už bylo předem daný" a vrtal jsem a pájel a izoloval a kotvyl atd. Nakonec jsem slavnostně odskoušel celé dílo, k mému překvapení jsem vypozoroval že je něco jinak. Ciklovač trochu zrychlil, po chvilce přemýšlení mi bylo jasné, že těch 11W navíc je toho příčinou, ale zase pozitiní výsledek rychlejší kmitočet tak neunavuje oči a ze zadu to fakt nejde přehlídnout. Co docat dílo se povedlo, radosti jak na pouti a homologace je taky v poho. Uvidíme co na to řekne po čase přeručovač? Budu doufat, že se mu to bude taky líbit tak jako mně.

• Sraz Pegasoclub 2015

Ahoj všichni kamarádi, :-DD je to sotva pár hodin co jsme se všichni rozjeli k domovům ze srazu Pegasoclubu v Šatově. Všem moc děkuji za účast která byla rekordní (při prvním focení na parkovišti Excalibur city nás bylo

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.05.2015
    Uskutečněno: 31.05.2015
  • Nejkrásnější pohled na svět "je ze sedla motorky "

Musím uznat že jsem si nedokázal předstvit jaké to je bejt odkázanej na vozejk, teď jsem již osm měsíců po autonehodě upoután na invalidním vozíku (n) . Po téhle zkušenosti se člověk začne dívat na svět z trochu jiné per

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • H4 halogen plněný xenonovýn plynem

Ahoj všichni, další doplněk v rámci bezpečnosti. S původní klasickou H4 (která svítí do žluta) jsem na tlumená světla nebyl vůbec spokojen, tak jsem hledal jinou variantu. Na trhu v dnešní době nabídka převišuje poptávku

Vloženo: 16.07.2014
    Uskutečněno: 16.07.2014