Aprilia Pegaso 650 (2005)

Vlastník Pepa66
Vloženo 21.3.2014
Aktualizováno 24.3.2015

Vloženo: 31.05.2015, Uskutečněno: 31.05.2015, Zhlédnuto: 17x

Ahoj všichni kamarádi, je to sotva pár hodin co jsme se všichni rozjeli k domovům ze srazu Pegasoclubu v Šatově. Všem moc děkuji za účast která byla rekordní (při prvním focení na parkovišti Excalibur city nás bylo 65 krásných jednostopích strojů + jeden dvoustopej žlutej mazel) i počasíčko bylo dle obědnávky. Prostě jako ze žurnálu, jen ta malá chyba na kráse v podobě obědového fopá „na Lesné v restauraci a muzeu motorek“ kdy po domluvě s majitelem již někdy v Únoru nebyl schopen na 30 Květen zajistit kvalitní personál který by se postaral i o česky mluvící zákazníky v době kratší než 40 minut od usazení ke stolu. Co dodat, komu není z hůry dáno. Jinak to bylo vše dle nejlepších očekávání, a doufám že jste si každý krom opičky donesli i spoustu pěkných zážitků a nějaké poznatky o víně. A zavítáte k nám při další možné příležitosti, jsem vám dle možností k dispozici ať už organizačně či jak koli jinak. Moc se mi líbila vaše účast na soutěži v pneu závodě kde se zůčastnili jak chlapi tak i krásné ženy a rozhodně se nenechali zahambit. Měl jsem nachystanou ještě jednu disciplínu (jízda zručnosti) ale vzhledem k promile jsem od ní upustil, na vině byl zas oběd v Lesné protože jsme se po skupinkách rozdělili „no není se čemu divit“ a potom jsme se sjížděli postupně až do půl páté. A ti co již byli včas v kempu, tak samozřejmě dodržovali pitný režim, a to je při takhle extrémně krásném počasí samozřejmé. Mám sám radost že se to takhle povedlo a ani si neumíte představit jak moc mě to nabilo energií na další dobu. Jste fakt super parta a vyklubali se z vás perfektní Pegasoclubáci,díky vám cítím že život v jedné stopě má zase smysl Ride for Fun čau Pepa 66.
PS : poděkování patří i potencionálnímu členovi našeho Pegasoclubu Frantovi Cilečkovi za zajištění občerstvení v kempu.

• Nejkrásnější pohled na svět "je ze sedla motorky "

Musím uznat že jsem si nedokázal předstvit jaké to je bejt odkázanej na vozejk, teď jsem již osm měsíců po autonehodě upoután na invalidním vozíku (n) . Po téhle zkušenosti se člověk začne dívat na svět z trochu jiné per

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • H4 halogen plněný xenonovýn plynem

Ahoj všichni, další doplněk v rámci bezpečnosti. S původní klasickou H4 (která svítí do žluta) jsem na tlumená světla nebyl vůbec spokojen, tak jsem hledal jinou variantu. Na trhu v dnešní době nabídka převišuje poptávku

Vloženo: 16.07.2014
    Uskutečněno: 16.07.2014
  • Nové zrcátka s LED blinkry

Je to takhle mnohem lepší, a to hlavně kvůli výhledu. Tyhle zrcátka jsou víc vystrčený do krajů, tím pádem nezabírají tolik ruce a ramena řidiče. A jejich podlouhlý tvar zabírá velký výhledoví kužel za motorkou, tak že m

Vloženo: 15.07.2014
    Uskutečněno: 15.07.2014