Yamaha BT 1100 Bulldog (2004)

Vlastník BikerArny
Vloženo 13.3.2014
Aktualizováno 4.4.2015

Naháč s velkým vidlicovým dvouválcem v nejjednodušší podobě, takhle si představuji motorku.

Motorka koupena od MotoShop Vary

První dojmy - Motorku jsem koupil v Karlových Varech a jel na ní přes půl republiky domů. Velmi rychle jsem si zvykl na zátah motoru, to je naprostá paráda. Díky malému čelnímu štítu to při vyšších rychlostech fouká.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že Bulldog se nejvíc hodí na ježdění pro radost, na kratší cesty, normálním tempem. Na dálnici to není ono, dost fouká (z velké části moje vina, měřím skoro dva metry).

Jakmile jsem narazil na Bulldoga, věděl jsem, že nic jiného nepotřebuji. Vzduchem chlazený vidlicový dvouválec (tak jednoduchý, jak jen to snad jde), kardan, trubkový rám a správně nahrbený design s dvojicí masivních výfuků.

Motor má zátah skoro od volnoběhu, v otáčkách už to není ono, ale to patří ke koncepci, motor z čopra se nezapře. Zvuk z originálních výfuků famózní. Brzdy velmi mile překvapily ovladatelností a brzdným účinkem. Přední vidle jsou trochu měkčí a při brzdění se potápí.

Velmi mile mě překvapilo, že hmotnost motorky není za jízdy ani při běžné manipulaci "na stojánku" moc cítit. Tlačení motorky do garáže do kopce přes malý schůdek, to už je jiná písnička.

jackpaci
jackpaci napsal 08.07.14 v 18:29 10b.

hezkej bullík 10b.