Suzuki DR 800 Big (1990)

Vlastník vražda
Vloženo 9.3.2014
Aktualizováno 23.3.2016

Tak jako vždy Big velký, těžký a při tom obratný, nezničitelný, tak nevzhledný až je nádherný.

První dojmy - Brzdy byly zatuhlé, brzdovka stará jinak nastavené tlumiče na měko. Motor jel dobře jen byly nastavené karburátory na usporný provoz a pod plným plynem nestíhaly živit motor benzínem. Jinak zvuk motoru krásně tichý.

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníka kladiva, není podmínkou výška jezdce i malý člověk s ním dokaže divy.

Doplňky na motorce - Byla uplně v seriovem stavu ted se na všem pracuje blastry, padací rámy z SR 43 - fungují lépe jak ty pro SR42, zadní světlo samodomo,držák navi taky samo

Předchozí zkušenosti mě vždy ujistily že Dr big je motorka pro mě je silná ochotná padat a zase pokračovat dál v cestě, motor i rám jsou jednoduché části ale přitom perfektně fungující. Náklady na provoz jsou až směšně nízké a vždy se mi líbyli velká cestovní endura a to měřím cca 165 centimetru. Je to už můj pátý big a zas mi zbývá jen říct Nejlepší volba ze všech.

kirina
kirina napsal 24.03.16 v 21:16 10b.

Jardas444
Jardas444 napsal 17.09.14 v 19:27 10b.

Jo,kdo jednou Biga měl,tak se k němu rád vrací nebo rád vzpomíná a každému zůstane v srdci.Tak ať ti dál slouží a dávám jasných 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 07.07.14 v 14:39

Jojo stará láska nerezaví,navíc BIG je opravdu jedinečný a návykový bajk

vražda
vražda napsal 25.06.14 v 22:34

cekal jsem az se ke me dostane tenhle, snad uz si ho par let necham

Mann
Mann napsal 25.06.14 v 14:39 10b.

BiG je BIG o tom nemá smysl vést diskuze Ale nechápu proč jednoho prodáš a záhy si druhého pořídíš V tom bude asi nějaké tajemství