Suzuki GSF 600S Bandit (2002)

Vlastník pepiinobandit
Vloženo 8.2.2014
Aktualizováno 12.3.2015

Ideální motorka pro chlapa na cestování i na ostřejší projížďku :)

Yamaha FZ6 Fazer: Nebyly finance :)

První dojmy - Tento typ motorky jsem chtěl ještě než jsem měl řidičák.Hodně lidí mi rozmlouvalo že pro mě jako začátečníka to není dobrá volba, že je moc těžká a veliká, že budu mít problémy s ovládáním a stabilitou.Když jsem dělal autoškolu tak jsem v ní jezdil zrovna na Banditovi 600 S ( jaká náhoda :) Motorka mi hned po první jízdě sedla a byl jsem 100% rozhodnut pro Bandasku i když je pravda že tam byla váha motocyklu znát + ještě váha instruktora.V půlce prázdnin jsem ji zakoupil a po odjetých dvou sezónách, ve kterých jsem najel 3000 km jsem jedině rád že jsem se pro ni rozhodl.Motorka je spíš vhodná na cestování, ale i na občasnou svižnou projížďku je dobrá a v pohodě stačí..

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil spíše chlapům než ženám, kvůli její vyšší váze. Za jízdy váha nejde ani poznat, ale při couvání, nebo vyjíždění z garáže už je to horší :)

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, vyhřívané rukojeti, zadní LED diodové světlo, sportovní blinkry, modré LED diodové podsvícení motocyklu, modré reflexní proužky na kolech, tankpad Suzuki, 12 V zásuvka, držák telefonu na řídítkách, kufr s plotnou Kappa.
Foto motorky s příslušenstvím vyfotím a nahraji později :)

Na motorce mám najeto kolem 3 000 km a jsem s ní velice spokojen.Za tu dobu co ji mám mě ani jednou nenechala někde vyset.Dostupnost a cena dílů je vcelku na dobré úrovni.Je pravda že brzdy jsou trochu slabší, ale když jedete sami tak to ani nepoznáte jak když jedete ve dvou, ale není to nic strašného. Spotřeba je 5,5 litru když jedu sám a s baťůžkem kolem 6,5 litru.

findejs1310
findejs1310 napsal 12.03.15 v 17:54

Mám úplně něco jiného ale tohle se mi moc líbí 10b.
Jura

urgal
urgal napsal 08.02.14 v 20:21 10b.

Mám úplně to samé a jsem maximálně spokojen :) 10 bodů