Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník Tensai
Vloženo 31.1.2014
Aktualizováno 1.4.2018

mno - nádherná motorka, co už nějakou chybu moc neodpustí. Tak člověk alespoň bude cejtit, že žije

První dojmy - měl jsem slabší verzi - z tohohle budu mít asi ještě chvilku respekt, ale zas nebudu dělat blbosti než si na sebe zvykneme.

brzdy mě dost překvapily, ač jsou v základu tak do nich stačí ťuknout a už reagují - po zkušenostech z minula je to pro mě jedině klad. Teď toho moc nenajezdím, ale už abych to mohl pořádně ozkoušet. Po prvním větším projetí musím říct, že je to luxus... člověk na to šlápne a než si všimne na tachometru je 140 a pořád to vypadá jako, že jede jen rekreačně. Trochu mě děsily zdejší komentáře jak to neodpouští chyby, ale až tak strašné to není, brždění motorem je skoro stejné co u sv650s co jsem měl předtím a je to hodně poslušné do zatáček atp. Jinak absolutní spokojenost.

Riddick
Riddick napsal 10.02.15 v 17:57 10b.

ty první pocity jsou nejlepší, tak třeba někdy v létě

Mywall
Mywall napsal 07.02.14 v 14:12

Moc dobrá volba ! Určitě budeš spokojenej !
Doporučuju vyměnit ty origo laufy, nejen kvůli zvuku, ale na váze ušetříš tak půl tuny
Doufám, že se potkáme na silnici Hodně parádních kilometrů !

Pecanen
Pecanen napsal 06.02.14 v 19:42

Krásný stroj, určo budeš maximálně spokojený

Martin_SV
Martin_SV napsal 31.01.14 v 22:09

Dobrá volba Máš pravdu, že jen tak chybu neodpustí, hlavně na mokru. Hodně šťastných kilásků

Bulit69
Bulit69 napsal 31.01.14 v 21:29 10b.

Á pán je gurmán Tak né že to s první oblevou pošleš někam do škarpy, nezapomeň že na ní musíme do dolů. barva 10b. styl 10b. akorat ta seriova jitrnice je za 7b. slušel by jí nějakej arkap v karbonu... (tichá závist)