Suzuki DL 650 V-Strom (2009)

Vlastník Milliss
Vloženo 19.1.2014
Aktualizováno 19.1.2014

Naprosto pohodlný stroj, a to jak na krátké vyjižďky tak i na dlouhé trasy. Bez problému uveze plnou bagáž a na nádrž je dojezd okolo 400km.

Motorka koupena od moto-pavelka-s.r.o. (Dvůr Králové nad La - Vše v pohodě ...

První dojmy - Super ovladatelnost a vysoký posed. Je to potvora velká, ale jezdí se s ní parádně. Je fakt, že se člověk za to nesmí bát tahat, zabíra pořádně od 4 tisíc, ale to není na škodu. Když je držena v otáčkách tak jede parádně.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je výborně ovladatelná a dá se doporučit i začátečníkům, ale hlavně těm co je baví cestovat a chtěji mít pohodlí. Je to spíš pro lidi vyššího vzrůstu.

Doplňky na motorce - topcase givi maxia 3 - včetně brzdových světel, kryty rukojetí a 12V zásuvka

Stroma jsem si vybral jak z estetických důvodu tak i kvůli ceně. A dle načtených recenzí má výborné jízdní vlastnosti. Mám s ní najeto cca 16 tis a zatím bez jediného problému. Dělám jen běžný servis. Nic neodešlo ani nemělo poruchu. Je fakt, že bych ocenil lepší brzy, přijdou mi takove mdlé. Na motorce mám zadní kufr a pokud někoho vezu prakticky ani nevím že tam je. Strom, pokud je na silničních gumách, je spíš na cestováni po silnici případně lehčího terénu. Ale jako parťák na cesty je ideál. Mám na něm doplněné kryty rukojetí a 12V zásuvku (hodí se na navigaci, nabíjení telefonu a kupodivu i nafouknuti matrace kompresorem ). Závěrem můžu zatím jen dávat samá pozitiva. Je fakt, že pokukuji po něčem silnějším.

Migrifin
Migrifin napsal 16.11.15 v 15:28

Krásnej Stromek, 10bodů je málo,ať slouží.

JířaM
JířaM napsal 16.08.14 v 17:05 10b.

Jasných 10 bodů

Milliss
Milliss napsal 30.01.14 v 23:00

Diky borci.

Kapírek
Kapírek napsal 29.01.14 v 19:45 10b.

Fešák!!

istonbike
istonbike napsal 26.01.14 v 22:07 10b.

Parádní černý Smrček přijmi 10b s přáním super kilometrů i do sezóny 2014