Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník Andrej
Vloženo 18.1.2014
Aktualizováno 28.12.2018

Vloženo: 17.04.2016, Uskutečněno: 17.04.2016, Stav tachometru: 19 km, Zhlédnuto: 8x

Sice pozdě, ale už jsem započal sezonu 2016. Sezonu jsem započal nově nalakovanou nádrží a nadstavením řídítek. Nádrž super, ani nebudu lepit logo suzuki a zvýšené řidítka ještě lepší jelikož konečně něco vidím v zrcátkách a neležím celou mojí váhou(+batoh) na řidítkách.
Jinak začínám asi s 19 700 km. Gumy celkem dobré- předem nový zadem jako vždy celkem dobrý ale půjde brzo do kytek. Baterku jsme ani nějak nestihl vytáhnout ale i po sedmi měsících po odvzdušnění palivové soustavy chytla bez problémů.
Se 14tkou jsem jinak čím dál větší kamarád, jelikož mě pořád něčím překvapuje. Krouťák je naprosto suprový na jakýkoli kvalt ať jedu sám či s manželkou. Podvozek je na tom hůře, ale doufám, že to časem taky doladím progresama.
Jinak mám jí 3 roky 11 000 km bez sebemenší poruchy a je to totální klistýr mozku od práce a celého uspěchaného světa.
Další postřehy dopíšu později. Máme toho celkem dost v plánu takže bude o čem psát.
Tak nějaké postřehy z probíhající sezony 2016. Rodina a barák si vybírají svojí daň, takže času na ježdění není tolik kolik bych si představoval a když už je čas tak jsem zatím zmokl i pod střechou :) Nějaké zásadní neduhy se neprojevily, snad jenom vlnění ve vysokých rychlostech což se vyladilo novou zadní gumou a vyladěním podvozku.
Se 14tkou jsem pořád více a více spokojený jak na cestování tak na sportovnější jízdu (do 200km/h se dá držet krok s B-kingem). Sedlo je na cestování celkem pohodlné, nádrž s kulturní jízdou vydrží 350 km, brzdy jsou dostačující, ale co je alfa, omega 14tky je motor a krouťák v něm skrytý. Popisovat to tady už nebudu, ale kdo jí má nebo se svezl tak to chápe.
Na září je naplánovaná ještě nějaká delší tůra,(postřehy budou). Takže všem přeju hodně km bez poruch a hlavně šťastný návrat domů.

• Janské koupele 2018

Tak to vypadá ze na delší dobu, kdo ví jesli né naposledy, vydrželo krásné počasí, tak to byla povinnost využít. Napadlo mě že dlouhou jsem nebyl v Janských koupelích tak jsem nabral jasný směr a za hodinu a půl už jsem

Vloženo: 21.09.2018
    Uskutečněno: 21.09.2018
  • Sajdkár sraz 2018

Po třech letech jsem vzdal všechny oslavy, svatby a dojel jsem na sraz do Lulikova :-C |-) v patek jsem vyjížděl za silného deště až do Bílovce. Ale pak už mi to vycházelo :-DD :-DD zvolil jsem trasu bez přestávky a

Typ: Sraz
    Vloženo: 28.08.2018
    Uskutečněno: 28.08.2018
  • Rozhledna Olšová

Jelikož rosničky předpověděly že přes odpoledne má být 36 stupňů tak jsem raději vyjel hned po ranní rozcvičce tedy v 10 :-DD cesta byla celkem v pohodě přes Frenštát, Jičín, Suchdol pak do Oder na rozhlednu Olšová. Vše

Vloženo: 31.07.2018
    Uskutečněno: 31.07.2018