Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník vena1
Vloženo 6.1.2014
Aktualizováno 25.8.2015

Opět yamaha a opět velká spokojenost. Super motorka pro každého kdo chce cestovat ale sem tam si pořádně zařádit.

První dojmy - Po xj 600 neskutečný výkon. Super brzdy. Posed mi taky vyhovuje. Ani batůžek si neztěžuje a to nechtěla xj vyměnit. Motka se mi líbila už na první pohled, nenápadná ale přitom nádherná.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co už to mají v hlavě v pořádku a mají něco za sebou.

Takže co říct motorka mi prostě sedla od prvního svezení. Od první jízdy respekt k výkonu i váze, přece jenom po xj skok, přitom musím podotknout že na xj si nemůžu stěžovat první volba na druhou motorku bylo xj 900 .Co se týká jízdních v vlastností tak vyšší váha je znát ale pevnější ram a hlavně dva velké kotouče dodají ovladatelnost to co v sem doufal o síle motoru ani nemluvím. Motorka a její síla navádí k ostré jízdě což pro ní není problém ale cestování s motorem který tahá v podstatě od volnoběhu je radost. Motorku sem dovybavit třemi kufry a je sní pohodlná cestovka. Prostě motorka pro všechny a pro všechno.
Takže pro velký zájem sem hodil na profil jak se mi povedlo napasovat drážky bočních kufrů. Drážky jsou origo givi na ročník 03 a vejš. V podstatě to pasuje akorát je potřeba přihnout uchicení ke stupačkám jako distanční podložky sem použil zatím matky M12. A samozřejmě delší šrouby. Tak ať se každému daří a doufám že to někomu pomůže.
Takže kráska mě opustila musel jsem si dát pár padáků abych to rozdejchal. Dost mi přirostla k srdci. Doufám že novému majitely bude sloužit tak jako mě.